• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka i wedzidelka

morgan66

Active member
No to dobrze, że nie żołądź bo wtedy w trybie mega pilnym na sor... ale coś Ci tam mocno spuchło - więc tak czy inaczej zalecam kontakt z lekarzem
 

morgan66

Active member
No to opuchł Ci napletek, jak teraz doczytałem może w wyniku "ataku psa" :) Jakoś bardzo alarmująco to nie wygląda, ale jak nie będzie schodzić to mail do lekarz nie zaszkodzi..
 
Byłem u lekarza powiedział że wszystko jest ok i ściągnął napletek powiedział że łatwo schodzi ale okazało się że mam infekcje i dostałem antybiotyk i Rivanol w płynie na gaziki i mam przykładać na ranę i pytanie brzmi mam przykładać tam gdzie jest zaznaczone na zdjęciu czy zsunąć napletek i dopiero
I panowie jakieś porady do zsuwania napletka jeśli można prosić
 

mati12

Well-known member
Dlaczego nie zadałeś tych pytań lekarzowi skoro byles na wizycie? Jesteś na wizycie twarzą w twarz z lekarzem to pytam go o wszystko a nie wracasz od doktora i pytasz tutaj dla mnie to dziwne
 

mati12

Well-known member
Skoro masz zapalenie to powinieneś zsuwać napletek tak samo jak lekarz go zsunął bo chyba patrzyłeś jak to robił? I przykładać nasączony guzik
 

mati12

Well-known member
To spróbuj delikatnie ściągać Skoro lekarz nie uszkodził Tobie raczej też to nie grozi ważne by nic nie robić na siłę
 
Ściągałem już tylko nie raz najgorsze uczucie jak by szwów na początku po za tym lekarz powiedział żebym ściągał i się nie bał bo dobrze schodzi
 

mati12

Well-known member
No to skoro lekarz powiedział że jest luźno i nie masz się bać to żaden problem Wszystko leży w głowie po prostu nie bać się ściągać i dezynfekować
 
Jeszcze dalej ściągać czy wystarczy?
A po za tym on tak ładnie ściągnął napletek tak z prawej strony wiem powinienem się dopytać
 

mati12

Well-known member
Jeżeli tyle maksimum możesz to starczyć tyle Najważniejsze żeby czegoś nie naciągnac żeby nie szwy nie puściły
 

flader

Active member
Tak jak kolega u góry mówi. Jeśli czujesz, że może pójść dalej to ściągaj. Żebyś rozerwał szwy to naprawdę musiałbyś to nieźle naciągnąć, to mało prawdopodobne. Ważne byś to robił spokojnie i powoli.
 

Trolo

Well-known member
Stan zapalny masz od syfu i braku higieny. Nie zsuwałeś napletka bo się bałeś, żeby nie pozrywać. Teraz musisz zsuwać napletek do końca. Narobiłeś sobie niepotrzebnego problemu. Dodatkowo polecam moczyć w naparze z rumianku i szałwii - działa obkurczająco i przeciwzapalnie. Nie ma co się bać tylko zsuwasz i myjesz i robisz wszystko co zalecił lekarz. Paskudnie to wygląda i weź to na poważnie. Nie wiadomo co tam jest, bo nie zsuwasz napletka do końca i nie da się tego ocenić prawidłowo. Może rozeszło CI się po wzwodzie. Może szew się rozpuścił.
 

Glokdu56

New member
Witam dziś miałem zabieg plastyki napletka i wędzidełka po opuszczeniu klinki pojawiło się trochę krwi na opatrunku czy to normalne?
Druga sprawa kiedy zacząć zsuwać napletek z żołędzia i przemywać ranę i odawac mocz
Hej, chciałem zapytać jak wygląda opatrunek że szwów. Czy napletek jest całkiem odsłonięty czy normalnie jest na penisie i go ochrania?
 

Podobne tematy

Do góry