• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierwszy raz w życiu zdjąłem napletek, mam 17 lat

Maciek88990

New member
Witam, dzisiaj pierwszy raz udało mi się zdjąć napletek, wygląda to niehigienicznie wręcz obrzydliwe chciałbym to umyć kecz wszystko boli jak dotykam a jak chce z powrotem nałożyć napletek to też trudno i także boli. Nie wiem czy zakładać go z powrotem czy zostawić żeby sie rozciągnął, proszę pomóżcie!!
 

screl

New member
No tak jakoś dziwnie. Ale ty sam przez cale życie czy jak? Nie zdejmowałeś podczas kąpieli? Jeżeli się nie wstydzisz to wstaw foty może będzie można coś wyjaśnić.
 

Maciek88990

New member
We wzwodzie jest to nie możliwe, ponieważ mam za krótkie wędziedełko a tak ogólnie to robi mi się załupek za żołędziem i nie wiem czy to jest możliwe bez jakiejkolwiek operacji żeby ten załupek/stulejke zlikwidować :(
 

Trolo

Well-known member
Wstaw jakieś zdjęcia w spoczynku i wzwodzie z napletkiem i ze zsunietym napletkiem oraz wędzidełko. Generalnie musisz ćwiczyć zsuwanie napletka w spoczynku i wzwodzie. Nawilżaj żołędzia i zsuwaj napletek bedzie łatwiej. Z początku efekt będzie szybko widoczny, ale z czasem się zatrzyma efekt rozciągania. Wtedy zostaje operacja. Zacznij od rozciągania zobaczysz ile pójdzie, a nastepnie będziemy myśleć. Dodatkowo zniwelujesz trochę nadwrażliwość żołędzia.
Załupek robi się, gdy w spoczynku napletek zostaje za żołędziem i nie można go odprowadzić. Wędzidełko ocenić się da po zdjeciach.
 

Podobne tematy

Do góry