• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierwsze mycie po częściowym obrzezaniu

Kogucik

New member
Witam,
Minęło 8 dni od obrzezania częściowego. Mój penis jest całkowicie zasłonięty przez skórkę, ponieważ tak chciałem.
Chciałbym pierwszy raz zsunąć napletek i UMYĆ całkowicie małego. Przy próbach zsuniecia napletka boli, piecze i odpuszczam. Wtedy rany tak jakby się otwierają i dlatego piecze.
Czy ktoś z Was pamięta kiedy pierwszy raz umył siusiaka po częściowym obrzezaniu, ale takim, przy którym pozostało dużo skórki i jest on zasłonięty chociaż w 80%.
nie mam opuchlizny, praktycznie mogę poruszać się bez opatrunku i bez przyczepienia małego do góry.
 

mati12

Well-known member
No już parę dni temu powinieneś obmyć musisz się przełamać i delikatnie zsunąc odświeżyć letnią wodą z szarym mydłem
 

randomguy66

New member
Ja przemywałem pamiętam tak 3/4 bez rany szycia na początku przez parę dni bo trochę bolało i się bałem zdjąć do końca stopniowo zdejmowałem coraz więcej.
4/5 dnia ściągałem całkowicie i przemyłem z tego co pamiętam.
 

Adamek321

Member
Ja po częściowym miałem odsłoniętą żołądź, więc nie posiadałem takiego problemu. Odsłonieta była z powodu opuchlizny.
 

Podobne tematy

Do góry