• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierwsze mycie po całkowitym

flokis

New member
Hej, dołączam do osób, które w końcu zdecydowały się na rozwiązanie problemu :) Zrobione loose and tight ale chyba zimno mam w domu bo napletek nachodzi na żołądź ;) . Póki co nic nie boli ale stres jeszcze trzyma. Wieczorem pierwsze mycie po 24h od zabiegu (szarym mydłem jak zalecił lekarz). Sciągać napletek do mycia jak to robiłem przez ostatnie n-lat? Póki co zmieniłem opatrunek po nocy i tylko popsikałem octaniseptem.
 

Matiii

Member
Ja brałem prysznic po 48h. Mam coś w okolicy low/mid & loose (12 dni po zabiegu) Podczas spoczynku mam tyle skóry ze pokrywa ona w całości żołądź, musiałem ją ściągać żeby oczyścić ranę, robiłem to szarym mydłem, oxycortem i detreomycyna (leki zalecone przez doktora) U mnie kazali żeby rana była zakryta przez pozostający fałd skórny. Mam odkrywać ją do smarowania i spryskania wcześniej wspomnianymi lekami, oraz szyby wcześniej wspomniana dane oczyszczać. Jeżeli chodzi o twój styl to chyba mała literówka😉.
 

flokis

New member
Dzięki za odpowiedz. Zdecydowanie wiecej niż literówka :) U mnie tak do połowy przykrywa - najbardziej się obawiałem, że będzie za ciasno ale będzie ok. Psikam tylko octeniseptem, leków żadnych zaleconych nie mam. Samej rany szczerze to jeszcze nie widziałem, poki co widzę szwy, reszta jeszcze lekko opuchnięta (równo 40h od zabiegu). Myje białym jeleniem w płynie.
 

flokis

New member
Jak widzę szwy to zakładam, że rana jest bliżej. Muszę się w końcu przemóc aby ją zobaczyć ale, że poki co nic mnie nie boli to nie dotykam. Przed zabiegiem było to ustalone z lekarzem - dostałem rysunek jak to będzie wyglądać - low & tight, wewnętrznego miało dużo nie pozostać.
 

Podobne tematy

Do góry