• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierścień/stulejka częściowa

enzo

Member
Mija już 6 tygodni. Poniżej linii szwów pod normalną nienaruszoną skórą mam grudkę taką średnicy około 5 mm. Coś jakby ktoś wszczepił taką malutką piłeczkę. Jest niewidoczna ale wyczuwalna. Jest od początku i w ogóle się nie zmniejsza. Miał ktoś tak?
 

TwiceCut

New member
U mnie było coś podobnego.
Lekarz tłumaczył zaraz po zabiegu że przecinane naczynia krwionośne są zamykane metodą elektrokoagulacji.
Często koniec takiego naczyńka tworzy kuleczkę pod skórą, która z czasem powinna się zmniejszyć lub zniknąć.
 

Podobne tematy

Do góry