Pierścień po plastyce napletka i wydłużaniu wędzidełka

piotlek19

New member
Witam. Jestem tu nowy więc przepraszam z góry za błędy. Mój problem dotyczy pierścienia który tworzy się pod żołędziem podczas wzwodu jak i spoczynku. Miałem już dwa zabiegi w listopadzie podcięcia wędzidełka a dwa miesiące temu plastyka napletka (lekarz stwierdził że wystarczy plastyka nie trzeba obrzezać). Byłem jakiś czas temu i powiedział że jest w porządku tylko muszę smarować (dermatix żel). Boję się że będzie trzeba robić poprawkę bo nie wydaje mi się żeby maść na tyle pomogła żeby napletek sam się cały rozciągał na trzonie. http://imgur.com/a/ZXhZECN
 

piotlek19

New member
http://imgur.com/a/3duUvvc o ten pierścień mi chodzi. Mam problem z założeniem prezerwatywy bo zostaje między tym właśnie pierścieniem a żołędziem. Jeszcze jedno napletek sam nie schodzi z żołędzia tylko trzeba mu lekko pomóc.
Trolo oprócz wizualnego problemu jeszcze delikatnie uciska.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ten pierscien to pozostalosc napletka. Nic z tym nie zrobisz chyba ze pojdziesz zrobic zabieg na ciasne szycie. Tak sie uklada po zabiegu to co zostalo skory i tyle. To ze sie samo w wzwodzie nie rozciaga to tez nic dziwnego. Jak masz zrobione od strony wedzidelka?
 
Do góry