• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Perfumy na prezent dla partnera

Osssa

New member
Lubie zapachy, które są korzenne w bazie ale również mają świeże nuty. Takie chyba odpowiadają mi najbardziej. NIedługo swoją droga zbliżaja sie urodziny mojego faceta i chciałabym mu sprezentować coś porządnego.
Do wydania na zapach mam 200 zł. Co polecicie w tej cenie?
 

czrn

New member
Dwa zapachy:
Azarro Chrome - osobiscie podobają mi się bardzo chociaż trwałośc jest taka sobie bo max 3 godziny co jak na tak świeży zapach nie jest w sumie złym osiągnięciem
Love&Desire - są to perfumy z feromonami, ale osobiście używam ich na co dzień ponieważ podobają mi się i są takie jak opisałaś. Dośc mocne ale generalnie świeże. Trwałość jedna z lepszych z jakimi miałem do czynienia bo trzymają się na ciele do kilku godzin. Na ubraniach można wyczuć je jeszcze przez 2-3 dni. Pisze jednak o tych w ciemnej butelce bo są również w jasnej butelce, ale te nie są tak mocne.
 

czrn

New member
Spokojnie, wszystko zalezy od podejścia. Feromony nie są używane jedynie do podrywu ale jest to po prostu zapach, który może się podobać bardziej. Mi się to przydaje czasami w robocie ponieważ zauwazyłem,ze podejście innych osób do mnie zmienia się na bardziej pozytywne (szczególnie w kontaktach z klientami).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Perfumy z feromonami Męskie sprawy 7
M Perfumy Męskie sprawy 1
B Prezent Męskie sprawy 9
Z Prezent, prezent szybko online Męskie sprawy 4
A Co dla żony na prezent? Męskie sprawy 26

Podobne tematy

Do góry