• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Perfumy z feromonami

Sakaro

New member
Aktualnie używam CK one ( chociaż trochę mnie denerwują bo mam wrażenie,ze obecna formula jest o wiele mniej trwala od poprzedniej , a moze po prostu ja ich nie czuję po pól godziny jak się nimi psiknę).

Zastanawiam się jednak jakie macie zdanie na temat perfum z feromonami. Rzeczywiscie są w stanie przyciągnąć płeć przeciwną?
 

Wah

Member
Moim zdaniem to tak średnio ze skutecznością feromonów, ale na pewno działają na zasadzie, że dodają nam pewności siebie. My mamy mylne wrażenie, że ktoś w stosunku do nas jest bardziej przychylny dzięki temu łatwiej zabiegać o czyjeś względy. Nawet jeśli feromony mają działać tylko na nas w sensie psychicznym to jak najbardziej według mnie warto ich używać. A jakie polecasz Ty feromony? Ja kiedyś miałem styczność z rzekomo bezwonnymi które się dawało na ciało jednocześnie ze swoimi perfumami.
 

Mompat

New member
Heh Widzę, że tutaj ktoś dziewczyny szuka :p A to czy działają czy nie to nie dowiesz się dopóki ich nie wypróbujesz. Trzeba na sobie spróbować. Tylko nie kupuj sobie byle gówna ale coś porządnego. Bo te wody za 15 zł na allegro na nikogo nie podziałają. No i jak masz brzydki ryj to i tak to nic nie zdziała.
 

Sakaro

New member
Ryj taki sobie, nie jestem jakoś brzydki, głupi również nie ale tak jak pisałem po prostu chciałem spróbować :p Jakie w takim razie polecasz? Liczyłem na jakąś merytoryczną dyskusję...
 

Mompat

New member
A co tutaj nie dyskutujemy? Dyskutujemy jak najbardziej. Jeśli chodzi o mnie to aktualnie używam pheromone essence. Jest to esencja feromonów.Skoncentrowane są w niewielkiej buteleczce. Można używać na dwa sposoby.Albo rozcierając niewielką ilość w okolicach gdzie krew mocniej płynie czyli na szyi oraz na nadgarstkach albo dodać do ulubionego zapachu. Wolę osobiście pierwszą opcję bo lepiej można sobie dozować ilość feromonów (zbyt duża ilość zamiast pożądaniu u innych osób może spowodować agresję).
 

Mompat

New member
Skoro używam to tak. Wiadomo,ze nie sprawi to, że dziewczyny będą się na Ciebie rzuciły i od razu proponowałbym seks ale będą bardziej skłonne do rozmowy i zapoznania się. Liczy się jak najbardziej ten urok osobisty, zdolność bajerowania, ale wszystko idzie bardziej gładko. Jeszcze ewentualnie możesz sobie wypróbować Love Desire. Używałem ich jako pierwsze i również działały ale wydaje mi się, że Pheromone essence są mocniejsze.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Perfumy na prezent dla partnera Męskie sprawy 4
M Perfumy Męskie sprawy 1

Podobne tematy

Do góry