• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis prosty, ale skierowany w dół

janek9

New member
Hejka!
Mam taki problem: mój penis jest w miarę prosty (patrząc z góry całkowicie prosty, a patrząc z profilu leciusieńki banan), ale niepokoi mnie, że w czasie erekcji nie podnosi się, tylko jest skierowany w dół (samoczynnie odchyla się od pionu jedynie około 30 stopni). Mogę go jednak dłonią unieść i tak podtrzymując ustawić w poziomie (tzn. odchylić 90 stopni od pionu). Gdy chcę całkiem go unieść by stał skierowany w górę w pionie, to czuję blokadę w okolicach spojenia łonowego. Podejrzewam, że niejako wewnątrz, za nasadą, ciała jamiste tak się ukształtowały, że tam są one zakrzywione w dół. Mam pytanie, czy ktoś ma podobny problem i czy w trakcie stosunku takie skierowanie w dół ale przy możliwości podniesienia go ręką do poziomu będzie problemem?
 

janek9

New member
Musisz wstawic nam zdjecie w wzwodzie z roznych perspektyw to bedzie latwiej pomoc.


Dodaję obrazek ilustrujący mój problem.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 580c168632a2b.jpg

Czerwoną przerywaną linią zaznaczyłem jak penis układa się we wzwodzie - tak jak pisałem nie podnosi się, tylko jest skierowany w dół (samoczynnie odchyla się od pionu jedynie około 30 stopni). Niebieską przerywaną linią zaznaczyłem sytuację, kiedy mogę go unieść dłonią i tak podtrzymując ustawić w poziomie. Gdy chcę całkiem go unieść by stał skierowany w górę w pionie, to czuję blokadę w okolicach spojenia łonowego (zaznaczone na zielono). Dodatkowo kropkami zaznaczyłem prawdopodobny problem - niejako wewnątrz, za nasadą, ciała jamiste mogły się tak ukształtować, że tam są one zakrzywione w dół (czerwone kropki). Przy podniesieniu ręką penisa do poziomu (niebieskie przerywane linie) te zakrzywione ciała jamiste (niebieskie kropki) mogą być blokowane przez spojenie łonowe (zaznaczone na zielono) i przez to uniemożliwiają ułożenie się penisa skierowanego w górę w pionie.

I na koniec ponawiam pytanie: czy ktoś ma podobny problem i czy w trakcie stosunku takie skierowanie w dół ale przy możliwości podniesienia go ręką do poziomu będzie problemem?
 
D

Deltabravo

Guest
Z opisu i rysunku wygląda to dość niepokojąco. Z tego co piszesz o "blokadzie" odgięcia wygląda na to że tak jest w rzeczywistości. Myślę że powinieneś skorzystać z porady urologa. Przy takim skierowaniu w dół mogą wynikać pewne problemy podczas stosunku. Ale nie takie aby nie było możliwe odbycie go, skoro jest możliwość odgięcia penisa nieco do góry. Namawiam jednak do wizyty u lekarza.
 

Kilerek7

Member
A tak w sumie Panowie dlaczego penis się krzywi? to jest genetyczne? czy może złe układanie w bieliźnie? ciekawe co ma na to wpływ jak sądzicie?
 
D

Deltabravo

Guest
W moim przypadku pierwszy wzwód już tak wyglądał jak obecnie. To znaczy był jeszcze więcej wygięty lecz z czasem się nieco wyprostował. Miałem wtedy 13 lat i nie zastanawiałem się nad tym. Tak było i uważałem to za normalne. Uważam zresztą tak do dziś choć przez jakiś czas miałem wątpliwości. Mama mi wyjaśniła że wszystko jest w normie i mam przestać o tym myśleć. Posłuchałem się :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R penis przechylony w lewo Skrzywienie prącia 14
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16

Podobne tematy

Do góry