• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis krzywy w lewo 16lat.

PolShim

New member
Mam 16 lat, mój penis jest skrzywiony w lewo.
Zdj są robione podczas prawie pełnej erekcji, tylko w niektorych momentach osiągam pełną erekcje wtedy skrzywienie delikatnie sie powiększa Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8889f5cc8f35b.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a1d0afcd280ad.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4809ffe9f8608.jpg
Czy to skrzywienie będzie przeszkadzać podczas stosunku ?
Strasznie mnie to niepokoi...
Czy jest jakas opcja że moj penis sie nadal rozwija i się wyprostuje ?
Czy noszenie go w prawej nogawce cały czas, i masturbacja lewa reka wyginajac go w prawo bedzie pomocna ?
Prosze o opinie i radę...
 

kris87z

Member
Nie przejmuj sie, jest okej.
Co do noszenia w nogawce/masturbacji - nie wiem czy pomoze, ale nie powinno zaszkodzic :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie, nie będzie. Takie skrzywienie to nie skrzywienie. Malo ktory fiut jest idealnie prosty. U ciebie to pare stopni takze calkowicie zaden problem.
(Przytnij ten busz bo higieniczniej jak go nie ma no i optycznie ci sie pisior powiekszy :D )
 
D

Deltabravo

Guest
Jest dobrze. To się może jeszcze zmienić trochę, za kilka lat.
 

PolShim

New member
Zmierzyłem skrzywienie w pełnej erekcji kątomierzem ( :D) Przyłozyłem od prawej strony w miejscu gdzie zaczyna sie skrzywiać , czyli mniej wiecej połowa długości i skrzywienie wyniosło 12-9 stopni. Napewno nie bedzie to przeszkodą ? :) A i jakoś 5 miesiecy temu kiedy mierzyłęm to skrzywienie wynosiło ono 19-15 stopni mierząc w ten samo sposób. Od tego czasu przez te 5 miesiecy masturbowałem się lewą ręką i nosiłem penisa cały czas w prawej nogawce. ;) Mozliwe że to pomogło ? I jest szansa ze bedzie sie to nadal zmniejszac ?
 
D

Deltabravo

Guest
Myślę że całkiem nie wyprostujesz, ale odpowiednie zabiegi masturbacyjne pomogły w tym na pewno. Nie namawiam cię oczywiście do tego, ale aby utrzymać jeszcze zanim dorośniesz ten stan, powtarzaj je tak często jak to możliwe. Nie musisz doprowadzać się do orgazmu, wystarczy sam masaż.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Krzywy penis w górę i lewo Skrzywienie prącia 3
C krzywy penis? Inne 2
U Krzywy penis Skrzywienie prącia 12
R Krzywy penis po zabiegu Skrzywienie prącia 17
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3

Podobne tematy

Do góry