Krzywy penis po zabiegu

Roman999

New member
Witam Panów , po krótce opowiem pewnie większość z was boryka borykała się z problemem krzywego ja miałem ten sam problem bardzo na psyche działało skrzywienie było w dół i w lewo bardzo znaczne według mnie bo stosunek był bardzo kiepski dyskomfort dziewczyny swój bo psycha siting i w wieku 20+ lat postanowiłem postawić na zabieg u dr Kuźniara Rzeszów bardzo dobry dr jeden pewnie z najlepszych w Polsce , co do zabiegu jak to zabieg ból najgorszy jest przez 2 tygodnie przy wzwodach w szpitalu w sumie cewnik to męka ale da się wytrzymać te 12h-24h , trzeba po zabiegu bardzo dbać częste mycie , opatrunki najlepiej jak najczęściej zmieniać szybciej się rana goi szwy zdjęte po 6 tygodniach w sumie to one powodują ból największy przy rannych wzwodach , uważam że warto przemęczać te 6tygodni i mieć spokój na całe życie polecam wszystkim tu Obecnym Panom

nope

Active member
Jaki odstęp czasu po zabiegu na drugim zdjęciu? Pokażesz jak wygląda blizna po szyciu dookoła ? Tak z czystej ciekawości bo sam jestem obrzezany przez tego lekarza ; p

Roman999

New member
Na priv napisz a zdjęcia są robione 1sierpien dzień przed zabiegiem 10 wrzesień jeszcze nic nie stosowałem żadnej maści dopiero za dwa tygodnie mam mieć przypisana ale tak według mnie jakbym nawet jej nie stosował to uważam że blizna nic nie przeszkadzam nieraz może być efektem porządnia ale pewnie jak mi zleci to będę smarował

nope

Active member
Aaaa myslalem ze tamto pierwsze zdjecie jest stare a to drugie najnowsze a jest na odwrot. Czaję : )