• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krzywy penis po zabiegu

Roman999

New member
Witam Panów , po krótce opowiem pewnie większość z was boryka borykała się z problemem krzywego ja miałem ten sam problem bardzo na psyche działało skrzywienie było w dół i w lewo bardzo znaczne według mnie bo stosunek był bardzo kiepski dyskomfort dziewczyny swój bo psycha siting i w wieku 20+ lat postanowiłem postawić na zabieg u dr Kuźniara Rzeszów bardzo dobry dr jeden pewnie z najlepszych w Polsce , co do zabiegu jak to zabieg ból najgorszy jest przez 2 tygodnie przy wzwodach w szpitalu w sumie cewnik to męka ale da się wytrzymać te 12h-24h , trzeba po zabiegu bardzo dbać częste mycie , opatrunki najlepiej jak najczęściej zmieniać szybciej się rana goi szwy zdjęte po 6 tygodniach w sumie to one powodują ból największy przy rannych wzwodach , uważam że warto przemęczać te 6tygodni i mieć spokój na całe życie polecam wszystkim tu Obecnym Panom
 

nope

Well-known member
Jaki odstęp czasu po zabiegu na drugim zdjęciu? Pokażesz jak wygląda blizna po szyciu dookoła ? Tak z czystej ciekawości bo sam jestem obrzezany przez tego lekarza ; p
 

Roman999

New member
Na priv napisz a zdjęcia są robione 1sierpien dzień przed zabiegiem 10 wrzesień jeszcze nic nie stosowałem żadnej maści dopiero za dwa tygodnie mam mieć przypisana ale tak według mnie jakbym nawet jej nie stosował to uważam że blizna nic nie przeszkadzam nieraz może być efektem porządnia ale pewnie jak mi zleci to będę smarował
 

Roman999

New member
To jest tak że u dr kuzniara idzie się na wizytę o ogólnie on kwalifikuje czy na NFZ czy nie na NFZ bo ja miałem tak że nie posiadam tej choroby peyroniego wybaczcie za błąd w pisowni jeśli zrobiłem , i w sumie ja to chciałem zrobić z dla swojego spokoju bo prawdopodobnie skrzywił się od stulejki w modlym wieku gdzie też dr mi zrobił całkowite obrzeżaanie i według mnie jest to jedno z lepszych wyjść jeśli chodzi o stulejkę (estetycznie wygląda podoba się partnerce i dłużej można bo zolwdz jest wtedy mniej czuty bo jest odsłonięty w spodniach )
Dlatego ja płaciłem 6 tys plus jedna wizyta 150 zł i zdjęcie szwów to już różnie ile bierze ,
Jak ktoś ma to chorobę to lepiej na NFZ czekać bo wiadomo taniej wychodzi jeśli komuś się spieszy to lepiej do dr dać te 6 tys i na całe życie mieć spokój pozdrawiam
 

Roman999

New member
To lepiej do Rzeszowa pojechać na paliwo stracić taniej i jest przynajmniej profesjonalnie wszystko wyjaśnione od aż do z można pośmiać z doktorkiem luźno bardzo podchodzi bardzo indywidualnie wiadomo kazdy inaczej przechodzi zabieg co do bólu ale chwilę pobili i gitara siema 😅
 

nope

Well-known member
Być może lepiej do tego kuzniara pojechac ale chcialbym tez zaznaczyć rzecz ze ktoś może nie być chętny na obrzezanie z powodu prostowania a taki perdzynski to chyba nie rozcina skóry wokól żołędzia i nie robi w pakiecie obrzezania a robi jakieś nacięcia na trzonie wzdłuż co dla niektórych może być lepszym wyjsciem niz obrzezanie + prostowanie.
 

Roman999

New member
Tzn wydaje mi się że to indywidualnie musisz się z nim skonsultować przesłać zdjęcia w spoczynku i w wzwodzie wytluamczyc mu o co ci chodzi i zadać mu konkretne pytanie o to i ci odpowie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C krzywy penis? Inne 2
U Krzywy penis Skrzywienie prącia 12
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3
J Krzywy penis Skrzywienie prącia 9
R Krzywy penis porada Skrzywienie prącia 8

Podobne tematy

Do góry