• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis complete Opinie

tik

Member
Szukam opinii o środku Penis complete.Zauważyłem,że jest od jakiegoś czasu w sklepach. Generalnie producent obiecuje powiekszenie penisa , zwiekszenie satysfakcji z seksu oraz zwiekszenie erekcji.

Na ile jest to prawdą a na ile jest to jedynie ściema reklamowa?
 

jarek89

Moderator
W podstawowych informacjach o anatomii człowieka znajdziesz informacje, że penis ma określoną długość i grubość. Wynika to z genetyki, dziedziczenia.
Jak myślisz? Po zażyciu jakiegokolwiek preparatu może ulec zwiększeniu?
Czy spotkałeś się z preparatem, który zmienia wzrost człowieka albo wydłuża stopy? Odpowiedź na Twoje pytanie jest jednoznaczna.
 

kontak

Member
Ja polecam. Koszt może pewien trzeba ponieść ale jest skuteczny. Zarówno jeśli chodzi o erekcję jak i o powiększenie penisa. Chociaż na to trzeba poczekać bo pojawia się po kilku miesiącach brania tabletek. Same tabletki zwiększają ilość krwi, która wypełnia ciała jamiste i potem te ciała jamiste powiększają się na stałe ( przynajmniej tak mi tłumaczyli w sklepie bo kupowałem w intymności na dworcu głównym). Chyba nie będzie przesadą jak tutaj napisze,e tabletki uratowały mój związek.
 

stonak

Member
Próbowałem Ogólnie ok chociaż trzeba trochę dłużej poczekać na efekty ( taki man tabs działa natychmiast a jednak penis complete trzeba brać przez jakiś czas aby zobaczyć efekt). Jednak warto bo efekty są stałe, cenowo wychodzi również o wiele korzystniej bo mniej więcej 2 zł za tabletkę dziennie jak uda Ci się to dorwać w promocji. A man tabs jest o wiele droższy.
 

rumoren

New member
Aktualnie biorę. W sumie skład dobry, przyjmuję od 2 tygodni. Pierwsze efekty już widzę bo erekcja lepsza, mam również większą ochotę na seks chociaż nie jestem pewien na 100% czy nie jest to efekt placebo spowodowany braniem tych tabletek. Postaram Ci się napisać po jakimś czasie jak działają. Szczególnie,ze kupiłem od razu 2 opakowania na 2 miesiące. Mam nadzieję,że się nie zawiodę.
 

enzor

Member
Penis complete zażywam od samego początku jak się pojawiło w sklepach. i teraz widzę ze penis stoi jak drut. zdarza się ze dochodzę 2 razy na stojąccej pale co mi się nigdy nie zdażylo. aktualnie mam 2 młodsze partnerki, obie zaspokojone hehe. A lata swoje już mam.
 

stkps

SPAMER
Najlepsze. Penilarge są super, ale te maja chyba jeszcze więcej składników, które są w stanie polepszyć erekcję. Jak dla mnie jeden z lepszych środków. Minus za ceną, ale w sumie za coś porządnego trzeba płącic.
 

modry

Member
Muszę się tutaj podpisać pod poprzednimi opiniami na temat penis complete. Kupiłem za namową chłopaków na forum kfd ( potem niestety zdjęcli temat bo coś moderatorowi sie nie poobało pisanie o takich srodkach na forum) ale ogólnie dobrze że się dowiedziałem. Na zaburzenia erekcji cierpię od prawie 3 lat pomimo ,ze jestem lekko po 30 stce. Biorc te tabletki jest tak jakbym zabruzen erekcji nie miał nigdy
 

savag

New member
Ero tabs mają dobre działanie, jeśli chodzi tutaj o wspomniany penis complete to ma dobre działanie ale po jakimś czasie. Trzeba poczekać aż tabletki będa mogły zadziałać. Pierwsze efekty po tygodniu. Ale dzięki temu ma bardziej długotrwały efekt.
 

tik

Member
Przez pierwszych 2-3 dni, nie było większego efektu, ale po koło 4 dniach i więcej jest zauważana poprawa :) Efektów ubocznych nie zauważyłem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Penis complete opinie Zaburzenia erekcji 4
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2
G Penis - Blizna Po zabiegu obrzezania 5

Podobne tematy

Do góry