• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penilarge opinie

kontak

Member
Witam. Szukam obecnie opinii na temat środka penilarge na powiekszanie penisa. Czy ktoś może przyjmował w przeszłości te tabletki oraz może trochę więcej o nich napisac? Czy warto jest je przetestować? Rozważam kupienie sobie obecnie tabletek na powiększanie penisa.

Nieestety ale pompka i ćwiczenia nie dały mi takiego efektu jaki móglbym oczekiwać.
 

KacperWW

SPAMER
Ja stosowałem ten suplement i efekt był, nie aż taki jak oczekiwałem, ale zauważalny. Ogólnie polecam przetestować, bo pewnie na każdego mogą trochę inaczej zadziałać, może u Ciebie będzie jeszcze lepszy efekt. Zobacz SPAM komentarze, dużo osób się wypowiada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ile masz? Zadaj sobie pytanie czy na prawdę to jest konieczne? Kiedyś też miałem bzika na tym punkcie... Nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Jeżeli masz kompleks, popatrz na średnie długości penisów. Może jesteś na dolnej granicy, może poniżej jej. Mój profesor od statystyki opisowej powiedział coś takiego "Jeżeli mówimy że średnia wynosi iks, oznacza to, że większość osób jest poniżej średniej a mniejszość ma takie wyniki że hoho". Bodajże są to proporcje 75% poniżej i 25%, że hoho ale nie jestem tego pewien.
 

tik

Member
Niby tak ale jednak skoro da się powiekszyć penisa to czemu tego nie zrobic? Co do penilarge to działanie moim zdaniem naprawdę przyzwoite ale pod dwoma warunkami:
bierze się regularnie ( przy nieregulanym przyjmowaniu penisa nie da się powiekszyć i tabletki nie zaczną działać)
bierze się tabletki przez dłuższy czas ( kuracja powinna trwać 3 miesiace)
 

rumoren

New member
Mam rozumieć,ze sam brałeś te tabletki? Jeśli tak to jakie było konkretnie powiekszenie? Sam zastanawiam się teraz nad penilarge a nad penis complete bo jest temat powyżej i również piszą,że spoko.
 

tik

Member
Penis complete nie brałem, nie mogę ci na jego temat niczego napisać z tego powodu ale penilarge brałem rok temu. Brałem oryginalne tabletki ze strony producenta. Zdecydowanie więcej krwi napływa do penisa penis był w czasie brania tabletek bardzo pobudliwy oraz łatwiej się podniecałem. O wiele lepsze działanie niż pompki. Co do których mam negatywną opinię. Nawet najdroższe g.... działają.
 

stkps

SPAMER
Aktualnie biorę penis complete ale dopiero miesiąc tak wiec jeszcze trochę poczekam na efekty. Penilarge brałem 3 lata temu i pamiętam że był spox ale teraz chciałem wypróbować coś innego. Napisze potem.
 

stonak

Member
Sam kupiłem sobie penilarge 2 tygodnie temu i już widzę efekty. Peni taki jakby grubszy ale tylko w czasie erekcji. Nie wiem czy to placebo czy nie ale mam o wiele wiekszą ochotę na seks Normalnie codziennie i po kilka razy (wczesniej tak nie było). Laska trochę się dziwi, że tak ją męćzę. hehe.
 

tik

Member
Myślę że to jednak placebo. Żadne tabletki nie działają tak szybko. Nawet penilarge ( u mnie zadziałały ale tak jak pisałem po miesiącu a ostateczny efekt był po 2-3 miesiącach). Możesz teraz po prostu być podniecony ze coś takiego bierzesz. Ale faktycznie mocniejsze erekcje mogą się zdarzać już w pierwszym miesiącu brania. Sam tak miałem i trochę mnie to wkurzało. Jak penis niż tego ni z oewego stawał w robocie na spotkaniu ( a miałem materiałowe spodnie).
 

kormak

New member
Wielkość członka jednak znaczenie ma ;) Kobiety mogą sobie mówic co chcą ale sam widzę,ze od czasu jak powiekszyłem penisa mam o wiele większe powodzenie. Wiem,że wiele zależy tutaj od mojej większej pewności siebie, ale moja partnerka mówi,ze nigdy wcześniej nie miała takiej przyjemności ( jestem meżczyzną z najwiekszym penisem z jakim to robiła). Wcześniejsza mówiła tak samo. A wystarczyły jedynie zwykłe tabletki.
 

gliku

New member
Penilarge. Plus jeszcze żel. Polecili mi je na jednym z forów męskich. Nie wierzyłem szczerze powiedziawszy początkowo, że coś takiego może zadzialać ale pomysłałem sobie,ze co mi tam i sprobowałem. I efket był ale dopiero przy drugim opakowaniu (pisali tam,że trzeba brać je przez dłuższy czas aby zobaczyć efekt działania).
 

gliku

New member
2 cm. Na długość. Plus jeszcze sporo w obwodzie, Wydaje mi się, że to powiększenie w obwodzie o wiele bardziej podoba się kobietom niż powiększenie na długość bo w sumie grubość bardziej się liczy. Tylko w przypadku penilarge wkurzało mnie jedno. Na początku brania tabletek miałem bardzo częste erekcje. Bez ostrzeżenia. Tak wieć trzeba się było pilnować hehe :p
 

user842

Member
Jak zwykle reklamują się tu przedstawiciele firmy produkującej suplementy...

Żadnymi suplementami diety nie da się powiększyć penisa.
 

savag

New member
Tak dla ciekawości to jaki jest mechanizm dzialania tych tabletek? Mój maż również nie ma dużego penisa. No czasami sobie pomyślę,że fajnie byloby jakby był bardziej okazały ale jakoś sobie radziy Przecież nie wymienię go z tgo powodu na lepszy model :p
 

umberto

Member
Skladniki zawarte w Penilarge sprawiaja,ze napływa o wiele więcej krwi do penisa niż zwykle I tym samym powiekszają się ciala jamiste. Jęsli jest to częśte to ciała jamiste powiekszają się na stałe. Nie jest tak,że penis rośnie ale po prostu jakby puchnie. Tym samym zwieksza się w dugości oraz szerokości. Wiadomo, że wiele zalezy od konkretnej osoby ponieważ u jednej daje to lepsze efekty u drugiej gorsze ale warto jest spróbować jeśi ma sie kompeksy. Z tego co czytam w sieci to wiekszości środek pomaga.
 

umberto

Member
No nie wiem. To już Twoja w tym glowa. Sama znasz swojego faceta i wiesz jak z nim rozmawiac. Na pewno trzeba bardzo delikatne. Nie wspominaj o tym.ze ma małego albo że Ci nie odpowiada bo gościo może wpaśc w kompleksy. Możesz po prostu mu powiedzieć,ze słyszałaś o takich tabletkach na powiekszanie i zapytać się co o tym sadzi i czy nie chciałby sprobować. Tak dla odmiany Waszego życia intymnego Zorientujesz się czy jeest chętny czy nie. Moim zdaniem warto bo chyba są to jedyne tabletki ktore dzialaja.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry