• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pęknięcia napletka przy żołędziu po plastyce

Fabiano

New member
Witam. Jestem kilka lat po plastyce napletka.
Co jakiś czas najczęściej w prezerwatywie zdarzają się takie pęknięcia napletka przy żołędzi tak jakby na miejscu szycia.
Wstawię zdjęcia. Co myślicie o tym??
Da się jakoś to ogarnąć beż obrzezania?
Zdjęcia z dzisiaj apęknięcia po czwartkowym figo fago.

 

Fabiano

New member
Tak już mam po plastyce. Nie mam zdjęć przed zabiegiem ale też mi się nie podoba jak wygląda po zabiegu. Obecna partnerka reflektuje tylko w gumce i już kilka razy zdarzyły się właśnie takie pęknięcia. 3 - 4 dni i można znowu. Nie wiem czy iść do urologa z tym i co on na to powie. Widziałem ktoś też miał taki problem i pisał że zostaje mu tylko obrzezanie
 

nope

Well-known member
Daj sie temu zagoic i smaruj to czyms nawilzajacym dobrej jakosci np cetaphilem lub jakims maslem shea codziennie po kapieli. Jak wysuszenie to moze pomoc.
 

mailie

Member
Idź do urologa niech sprawdzi te sklejenie napletka i żołędzi, być może da radę coś z tym zrobić im wcześniej tym lepiej. Jeśli chodzi o pęknięcia to być może chodzi o nawilżenie. Nie zwlekaj z tematem bo mogą Ci się zrobić twarde blizny, miałem coś podobnego i prawdopodobnie od tego w późniejszym czasie zrobiła mi się częściowa stulejka.
 

Trolo

Well-known member
Ktoś Ci to zrobił tak fachowo, że zostawił sklejony napletek, a wyciął to co przeszkadzało w zsunieciu napletka do sklejenia. Teraz musiałby to oglądnąć jakiś dobry lekarz, żeby wiedzieć co z tym zrobić i czy podejmie się ktoś rozklejania tego bo z tyłu przy wedzidełku jest chyba najgorzej sklejone. Samo obrzezanie nie bedzie takie proste.
 

Fabiano

New member
Dzięki Panowie za odpowiedzi. Idę z tym do urologa i zobaczymy co da się z tym zrobić.
Ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś podpowiedzi czy chce wyrazić swoją opinie to śmiało tutaj pisać Do tego fachowca co mi robił plastykę już napewno nie pójdę. Bardziej się liczy opinia na znanylekarz.pl niż pacjent😤
 

Fabiano

New member
Krzysztof Dąbrowski z Tomaszowa Mazowieckiego.Nie polecam.W lodzi jest tylu pewnie lepszych urologow a ja z polecenia od kogoś z rodziny(tez lekarza)pojechałem do tego "specjalisty"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry