• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pęknięcia na napletku po stosunku

kapson222

New member
Witam po ostatnim stosunku zaczęło lekko mnie piec na końcu napletka i zacząłem mieć zaczerwienienia jak by rozstępy może być to od złego nawilżenia?
Teraz ciężko mi naciągnąć napletek,ponieważ mocno piecze
Czym leczyć słyszałem że wazelina niby pomoże
 

nope

Well-known member
Urolog wskazany co sie zna na rzeczy. Te ranki jak ci się zabliźnią zaczną się robić blizny które są skurczone i zwężają napletek, jak będziesz go teraz forsował to będzie coraz gorzej. Wydaje mi się że nie unikniesz obrzezania ale możesz próbować u urologów czy będą Cie leczyć jakimiś maściami, być może to tylko jakaś infekcja co oslabia naskórek ale widać że jest troche ciasno u ciebie.
 

nope

Well-known member
W kwestii preparatow nie pomoge. Mysle ze dobrze by bylo do urologa dobrego sie wybrać. Zagoić Ci sie to zagoi samo po kilku dniach.
 

don_domini00s

Active member
No dlatego idź przed zagojeniem. Lekarz popatrzy, ewentualne zleci jakieś badania. Takie ranki no to nie jest standardowa sytuacja. A tak nie pójdziesz bo się zaleczyło i nie będziesz wiedział czy to przejściowe np przez niewystarczające nawilżenie czy cos innego co w przyszłości mogloby skutkować problemami. Wizyta dużo nie kosztuje a freda masz tylko jednego.
 

nope

Well-known member
Opie. Tlumaczyc trzeba dwa razy. Takie ranki nie są normalne w tym miejscu i urolog powinien je zobaczyc nawet zagojone albo te zdjęcia. Możesz mieć jakąś infekcje która osłabia naskórek w tym miejscu lub ciasną skórę w obwodzie co doprowadzi do stulejki nabytej jak będzie pękać dalej a jak będzie pekąc dalej to co pęknięcie się skóra będzie zwężać co pozniej sie wiąże ze stulejką.
 

kapson222

New member
Opie. Tlumaczyc trzeba dwa razy. Takie ranki nie są normalne w tym miejscu i urolog powinien je zobaczyc nawet zagojone albo te zdjęcia. Możesz mieć jakąś infekcje która osłabia naskórek w tym miejscu lub ciasną skórę w obwodzie co doprowadzi do stulejki nabytej jak będzie pękać dalej a jak będzie pekąc dalej to co pęknięcie się skóra będzie zwężać co pozniej sie wiąże ze stulejką.
Dostałem skierowanie dzisiaj idę ale pewnie obstawiam,że będę czekać na wizytę u urologa z 2-3 tygodnie ale pójdę tak jak mówisz i pokażę zdjęcia najwyżej jak rana się zagoi
 

nope

Well-known member
Mi sie takim schematem zrobiła stulejka. Nadszarpałem, popękało i już tak w kółko. Czekanie aż się zagoi nastepnie seks aż w końcu już napletek miał ciężko bardzo zeby zejsc i poszedłem na zabieg obrzezania.
 

kapson222

New member
Mi sie takim schematem zrobiła stulejka. Nadszarpałem, popękało i już tak w kółko. Czekanie aż się zagoi nastepnie seks aż w końcu już napletek miał ciężko bardzo zeby zejsc i poszedłem na zabieg obrzezania.
Dziewczyna okazało się na wymazie,że ma grzybicę ale nie miała żadnych objawów macie teraz jakieś propozycje jak to leczyć do tego czasu bo na kontrolę i tak idę i mu powiem co i jak
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pierwszy krok do stulejki. Pekniecia powoduja blizny, blizny nie sa elastyczne wiec skora będzie pękać. I tak w kółko jak napisał @nope
Laska niech leczy grzybice. Od razu zalatw cos dla siebie od lekarza.
 

nope

Well-known member
Dziewczyna okazało się na wymazie,że ma grzybicę ale nie miała żadnych objawów macie teraz jakieś propozycje jak to leczyć do tego czasu bo na kontrolę i tak idę i mu powiem co i jak
Jak masz jakiś trop to już jest w miare dobrze. Pendraka nie forsuj bo ci będzie dalej pękać. Najpierw się wyleczcie prawdopodobnie oboje pozniej działaj.
 

Podobne tematy

Do góry