• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Parę problemów,

borsuk

New member
Cześć jestem tutaj nowy, trochę czytałem, przeglądałem. Otóż mam parę problemów. Jakiś rok temu było wszystko w porządku, w ogóle się nie przejmowałem, a teraz jest coraz gorzej. Zacznę od problemów związanych z budową(?). Mam zaciskający się pierścień, oponkę (nie wiem jak to nazwać, jest troszkę ciaśniejsze, ale mi nie przeszkadza, choć niekiedy odczuwam jakby było ciaśniej i po stosunku z partnerką jest popękany). Sytuacja z nawiasu powtórzyła się jakiś tydzień temu, dwa dni po szczypało (ja myślałem, że za ostro, czy co), dzisiaj jest ok, mogę zdjąć napletek do końca bez dyskomfortu, jest prawie dobrze. Co mnie martwi, pojawia mi się mastka pod napletkiem, ja ją codziennie zmywam, rano i wieczorem, ale wciąż tam jest. Nie boli, nie piecze, nie swędzi mnie nic, a ona tam jest. Co jeszcze zauważyłem, mianowicie moja sperma jest bardzo gęsta, w ogóle nie wymieszana z płynem ejakulacyjnym, taka galaretka, wcześniej była ok, a teraz jest bardzo gęsta. Drażni mnie trochę optycznie cała sytuacja i tutaj nasuwa się pytanie, czy to raczej samo powinno przejść w ciągu tygodnia, dwóch?
Kolejne pytanie to czy może są jakieś maści, które pomogą się troszkę rozciągnąć napletkowi (w wzwodzie nie mam problemów aby go ściągnąć, nie boli mnie to, jednak czuje to).
Kolejnym problemem i bardzo wstydliwym i drażliwym jest to, że mam problem ze wzwodami, czego nie było wcześniej, jak go osiągnę, to 30s i leży, generalnie stałem się mniej czuły, nie mam porannych wzwodów. Żeby nie opadł, trzeba go prawie cały czas stymulować, jak dochodzi do czegoś między mną, a partnerką, to jak zaczynamy zabawę, dostanę wzwodu, zabieram się za nią, mija chwila i leży. Dodam od siebie, że w poniedziałek (13.08) mam wizytę u urologa, o co pytać, o jakie badania prosić? Mój wiek to 20 lat.
Jeśli wybrałem zły dział, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
 

borsuk

New member
Po wizycie u urologa już jestem, mechanicznie jest ok, skierowanie do androloga. Wizyta tylko prywatna (sic!). Zalecenie urologa:
na "oponkę" czy jak to tam zwał mam kupić sobie jakąś maść i ćwiczyć oraz seksić się (zalecenie lekarza). Poradzi ktoś coś?
 

Podobne tematy

Do góry