• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Panowie zostały mi przepisane leki po Obrzezaniubtj. Nezyr i Atarax .

Karol88

New member
Ja po obrzezaniu dostałem jedynie maść z antybiotykiem na smarowanie szwów i nic poza tym, myślę, że obrzęki same zejdą
 

Pablo 44

Member
No mi przepisał te leki. A po sprawdzeniu ich to wgl nie mają nic wspólnego. Ja ogólnie zamiast maści mam w sprayu i zastanawiam się czy nie lepsza będzie maść
 

dandoo

Active member
U mnie po obrzezaniu to był tylko prontosan do odkażania rany, nic więcej. Może u Ciebie były takie wyniki krwi, stąd dał na krzepliwość. To już wie tylko lekarz.
 

Pablo 44

Member
Ale ja mu nie pokazywałem wyników. Po za tym w tej klinice nie chcieli badań krwi. A po 3 robiłem kilka dni przed badania na krzepliwość krwi i wyszły Ok
 

Pablo 44

Member
Mówił że to leki na erekcję typowo plus Na uspokojenie na to wychodzi i tylko na noc praktycznie brać. A lek. Aescin to poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych
 

Loco12

Member
Wiesz co, ja bym się dopytał lekarza, nawet innego o finasteryd. Ja stosowałem finasteryd przeciwko łysieniu androgenowemu, ale nie słyszałem żeby po obrzezaniu był przepisywany, zwłaszcza, że potrzeba długo go stosować, a ma wiele działań ubocznych. Poczytaj sobie.
 

Pablo 44

Member
Z tego co wyczytałem i po rozmowie z lekarzem to jest odnośnie erekcji po zabiegu. Żeby była jak najmniejsza

Ale z tego co Patrzę na forum to nigdy nikt czegoś takiego nie miał przepisanego od lekarza. Dlatego też nie biorę go
 

Podobne tematy

Do góry