• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Panowie Pomóżcie :( Chlamydia ? Rzeżączka? objawy po leczeniu?

Patrick97

New member
Witam , jestem dość młodym chłopakiem 20lat.. a mam już taki problem że mnie wykańcza :( nie chce się żyć...
Problem właściwie to opiszę całą historię jak to wyglądało
Byłem w związku z dziewczyną 2 lata po czym dowiedziałem się że mnie zdradziła... i tutaj była moja największa głupota chciałem się odegrać i zrobiłem to samo tylko że złapałem Bakterię :/

Zaczeło się od Rzeżączki.. ostre zapalenie cewki wyciek ropny już 3 dni po stosunku... Poleciałem do lekarza skierowanie do dermatologa bez kolejki Pani przepisała mi Augumentin bez oglądania czegokolwiek .. brałem na następny dzień już wyciek ropny znikł i cieszyłem się że to tylko to...ale na żołędziu były takie mikroskopijne kropki ... naprawdę małe ale myślałem że znikną lecz po miesiącu zaczeło mnie coś piec... poszedłem prywatnie do urologa powiedział że wg. niego jestem zdrowy ale profilaktycznie przepisał Cipronex po którym miałem napady lęków i stany depresyjne. odstawiłem na 3 dzień i stwierdziłem że może rzeczywiście przesadzam. Dla świętego spokoju pojechałem zrobić wszelkie badania krwi czyli na HIV Kiłę Chlamydię Zapalenie wątroby i inne...

Wynik dodatni wyszedł w Chlamydii IGG - 51 Pojechałem do Urologa przepisał mi na miesiąc Doxycylinę 500 po leczeniu
Wynik spadł do 20 myślałem że będzie spokój ale po miesiącu dalej zaczął wzrastać i było 23
Aktualnie biorę Doxycylinę z Xyvelam'em

Najbardziej męczy mnie to że cewka jest strasznie spuchnięta :( i powierzchnia żołędzia nie jest taka jednolita jak kiedyś :(
Problem lecz myślę nie jest w chlamydii (Podobno ona nie daję objawów) na żołędziu mam takie pęcherzyki :/ nie wygląda to za dobrze. Tracę nadzieję już na lepsze jutro wstaję rano i pierwsza myśl choroba... cały dzień o tym myślę i tak aż do snu... Wykańcza człowieka

Oddał bym wszystko osobie która wiedziała by jak doprowadzić mnie do stanu z przed choroby :( Boję się że już zawsze będzie to tak wyglądało ...
Może miał ktoś takie objawy :( ?
Dodam że praktycznie nic nie robię sam ze sobą bo wtedy tylko się stresuję omijam te tematy
Z tamtą dziewczyną zerwałem za to że mnie zdradziła a po roku zmagania się z tym wszystkim i powoli poddając się... poznałem wydaje mi się mój ideał ... lecz przed krokiem dalej blokuje mnie ten wygląd żołędzia i wynik chlamydii jeżeli nie będę mieć na papierze że jestem zdrowy nie zrobię nic z nikim bo nie wybaczył bym sobie zarażenia kogoś...

Co radzicie

Poniżej zamieszczam zdjęcia ... Strasznie to wygląda .. Dla ludzi dorosłych i mocnych nerwach :D
Dodam że dbam o Higienę a na zdjęciach byłem posmarowany maścią Chlorohinaldin czy jakoś tak..




 

Trolo

Well-known member
Ja mogę poradzić tylko tyle żebyś udał się do jakiegoś dobrego dermatologa i u niego szukał pomocy. Nie twierdzę że urolog się nie zna ale no zmiany skórne powinien oglądać dermatolog.
 

Patrick97

New member
w Poniedziałek pojadę zrobić wymazy wszelkiego typu i potem do dermatologa prywatnie :( Mam nadzieję że coś wyjdzie i będzie to wyleczalne innej opcji nie widzę Dobranoc

Ogólnie moczu
wymaz z żołędzia
wymaz z cewki
Wymaz z gardła
Wymaz z spojówki
Chlamydia trachomatis – antygen (wymaz/mocz)
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
I powiedz tej dupie co ci to sprzedała ze ma chorobska weneryczne i niech sie leczy bo inaczej poroznosi dalej( co pewnie czyni)
 

Patrick97

New member
Zadzwoniłem już na drugi dzień to ona zaczeła się śmiać i powiedziała że jest zdrowa ... :d Miałem dziewczynę ale nie liczyłem że tych chorób jest tak dużo że zachoruję przy drugiej partnerce w życiu...
 

Trolo

Well-known member
No generalnie sam wymaz z cewki i spod napletka powinien dać już jakiś obraz. Ale owszem lepiej robić kompleksowo wszystko.
 

Patrick97

New member
Ehhh oby było wyleczalne :/

Dziś jestem już 3 tyg po braniu Xyvelam 500 i Doxycyliny wraz z ACC 500 i zacząłem używać wody utlenionej i chyba widzę dużą poprawę tzn cewka nie jest już zaczerwieniona tylko ma taki kolor jak reszta i te mikro pęcherzyki chyba zaczynają ginąć :p tzn wg mnie jestem coraz bliżej wygranej

Zmieniłem odżywianie co prawda z cukrów nie zrezygnuje :D ale napewno jest więcej warzyw , nie piję kawy oraz herbaty
Odstawiłem maść chlorohinaldin bo strasznie mnie wszystko po niej czułem pieczenie wraz z gruczołem ... a nigdy nie miałem problemu z prostatą i nigdy mnie nie bolała odstawiłem i przestało boleć

Co nie zmienia faktu że wymazy i tak będą zrobione lada dzień i będzie wiadomo czy wracam do zdrowia

Macie może jakieś sposoby oprócz wody utlenionej ? żeby atakować wszystkim na raz :D
 

tomek745

Member
Ehhh oby było wyleczalne :/

Dziś jestem już 3 tyg po braniu Xyvelam 500 i Doxycyliny wraz z ACC 500 i zacząłem używać wody utlenionej i chyba widzę dużą poprawę tzn cewka nie jest już zaczerwieniona tylko ma taki kolor jak reszta i te mikro pęcherzyki chyba zaczynają ginąć :p tzn wg mnie jestem coraz bliżej wygranej

Zmieniłem odżywianie co prawda z cukrów nie zrezygnuje :D ale napewno jest więcej warzyw , nie piję kawy oraz herbaty
Odstawiłem maść chlorohinaldin bo strasznie mnie wszystko po niej czułem pieczenie wraz z gruczołem ... a nigdy nie miałem problemu z prostatą i nigdy mnie nie bolała odstawiłem i przestało boleć

Co nie zmienia faktu że wymazy i tak będą zrobione lada dzień i będzie wiadomo czy wracam do zdrowia

Macie może jakieś sposoby oprócz wody utlenionej ? żeby atakować wszystkim na raz :D

Nie experymentuj za duzo szare mydlo i tyle :) bo przekombinujesz :)
 

Podobne tematy

Do góry