• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Orientacja seksualna

Panowie jak mam zyc... podobaja mi sie i kobiety i mlodzi faceci na widok oby dwu staje mi. Kiedys sie spotykalem potajemnie z jednym gosciem. Sexu nie bylo tylko wspolne walenie dotykanie sie i robienie sobie dobrze ustami. Jak to wytlumaczyc zonie???? Ps moze chce ktos powymieniac sie fotkami.
 

Rafix18.

Member
Nie wyobrażam sobie jak to wytłumaczysz, żona byłaby w dużym szoku, co mogłoby się zakończyć rozwodem. Chcesz się wymieniać fotkami czyli brniesz w to dalej. Twój wybór. Nie oceniam.
 

Krzychu89

New member
Siema. Mam tak samo jak Ty. Ale tego chyba nie można wytłumaczyć. Ja porostu z tym żyje, żona nic nie wie i myślę że gdyby się dowiedziała to by nie zrozumiała tego. Jestem ostrożny żeby przypadkiem nie zauważyła że za jakimś typem wodze wzrokiem, a że czasami mnie któryś podnieci, to na to nie mam wpływu. Taka natura. Przynajmniej tak ja to sobie tłumaczę.
 

Dojrzaly Pan

New member
Ja właśnie odkrywam że też coś jest nie tak ze mną. Jestem w dojrzałym juz wieku, mam dzieci , wnuki, żonę i zaczyna mi stawać na widok faceta. Nigdy tego wcześniej nie doświadczałem. W ostatnim okresie bardzo mnie to kręci i nawet poszedłem o krok dalej. Spotkałem się z kimś i spodobało mi się. Wiem że zostanę potępiony nawet tutaj pisząc ale jest to silniejsze odemnie. Chętnie pogadam z kimś kto żyje z tym w tajemnicy przed otaczającym go światem. Z kimś kto ma z tym również problem, żyje w dwóch światach. Zapraszam również na priv
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry