• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Orgasm control

pytanek

Member
Aktualnie stosuję chusteczki orgasm control i jestem z nich bardzo zadowolony ( jak do tej pory najlepszy środek na przedwczesny wytrysk jaki stosowałem). Jednak nie oszukujmy się , tanie nie są. Szukam alternatywy.
Widziałem,że w samej serii orgasm control jest jeszcze spray. Może ktoś stosował? Ma takie samo działanie jak chusteczki?
 

tik

Member
Moim zdaniem bardzo dobry. Stosowałem początkowo z tabletkami , bo przy okazji kupna kilku opakowań tabletek orgasm control dostałem jeszcze dodatkowo ich spray. Pomogło. Potem przestałem stosować tabletki i aktualnie używam jedynie tego sprayu i jest naprawdę spoko. Wytrzymuję jakieś 20 minut podczas gdy wcześniej było to jakieś 2 minuty. Chusteczek z tej serii nie stosowałem, ogólnie wystarcza mi sam spray, który swoją drogą jest tak wydajny, że jedno opakowanie to mam chyba od pól roku i przy stosowaniu kilka razy w tygodniu została mi jeszcze połowa. Tak wiec nie wiem kiedy to zużyje.
 

pytanek

Member
Ja mam i spray i chusteczki orgasm control. Wydaje mi sie,ze to jeden i ten sam środek bo działanie jest podobne. Tyle,ze chusteczki trzymam awaryjnie ( noszę w portfelu czy w kieszeni)a spray sobie spokojnie leży w szafce w domu i stosuję go jak jestem na chacie. Warto jest mieć te dwie rzeczy, szczególnie, że spray jest wydajny jak tutaj kolega powyżej wspomniał.
 

stkps

SPAMER
Przetestowałem kilka innych środków i jak dla mnie sprawy i chusteczki od orgasm control są najlepsze. Tak więc na razie zostaję przy nich. Możesz sobie kupić coś tańszego ale nie wiem jaki jest sens jak to nie będzie działało.
 

stkps

SPAMER
Z tego co czytam to w skłądzie są wyciągi z ziół i minerały.Ale działa podobnie tak jakbyś sobie nasmarował penisa czymś znieczulającym. Nie jest to jednak na tyle znieczulające żebyś nie czuł jak uprawiasz seks. Tak to nie działa. Po prostu daje Ci to większą kontrolę. Jak jedna chusteczka to dla Ciebie za dużo to możesz podzielić sobie na dwie części i zostawić drugą połowę na następny raz (zdarzało mi się tak robić).
 

pigiew

New member
Polecam tabletki z serii. Może mniej popularne niż chusteczki bo nie dają takiego dobrego efektu, ale ostatnio miałem okazję wypróbować i działają. Trzeba tutaj trochę cierpliwości bo ich działanie zaczyna się mniej wiecej po 30 dniach przyjmowania, jednak warto spróbować, rzeczywiście wpływają na przedłużenie erekcji.
 

enzor

Member
Zamiennika chusteczek jako takiego nie ma, ale jeśli wydają Ci się zbyt drogie to polecam po prostu kupić sobie spray zamiast ich. Spray jest o wiele bardziej wydajny niż same chusteczki. I jest z tej samej serii orgasm control.
 

tik

Member
Jest to mocniejsza substancja. U mnie jakiekolwiek gumy nie działały a wypróbowałem i durexy i unimile i jakies no namy. A te chusteczki działaja i to o czymś właśnie świadczy.
 

modry

Member
Aktualnie uzywam chusteczk orgasm control jednak nie mogę napisać,ze jestem zadowolony z jednej rzeczy. Z ceny.Są skuteczne ale bardzo drogie Szukałem w sklepach zamiennika ale nie znalazłem. Może Wy orientujecie się czy coś takiego istnieje?
 

kormak

New member
Stricte zamiennika chusteczkę nie ma ale jeśli chcesz czegoś bardziej wydajnego polecam spray Orgasm control. To ta sama seria. Spray jest droższy ale ogónlie to ma o wiele wiekszą pojemność tak więc powinien wystaczyć na dłuzej
 

kormak

New member
Mniej więcej. Jest to ta sama substancja. Ogolnie jest to mniej wygodne niż chusteczki bo spray to jednak spora butla tak wiec troche miejsca zajmuje, jednak cenowo będzie o wiele taniej, no i taka butla powinna wystarczyć na bardzo długo.
 

Podobne tematy

Do góry