• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Orgasm Control Spray - warto?

ch00dy

Member
Cześć, chciałem zaczerpnąć od Was opinii o tym produkcie. Czytając różne fora na necie, a przejrzałem ich sporo to zauważyłem 90% ocen pozytywnych tego produktu. Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że wszyscy ludzie, którzy chwalą ten produkt to zwykli trolle chcący nagonić potencjalnych kupców do zakupu tego. Ja nie mówię, że tak jest, tylko, że odnoszę takie wrażenie. Dlatego piszę tutaj, aby się dowiedzieć z pierwszej ręki. Opłaca się to kupić? Naprawdę daje jakieś rezultaty chociaż w 10%? Ogólnie jakie macie opinie złe lub dobre?
 

user842

Member
Masz rację, do takich opinii trzeba podchodzić ostrożnie. Firmy produkujące suplementy i kosmetyki "wspomagające" seksualność płacą spamerom za pisanie pozytywnych opinii w internecie.
 

Mateo Owiak

New member
Jak zauważysz na każdym forum jest prawie wpis o orgasm control - ja testowałem i nie polecam. Ogólnie nie polecam żądnych środków znieczulających bo wtedy tracisz przyjemność z seksu
 

Podobne tematy

Do góry