• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna po plastyce wędzidełka

majsterklepka

New member
Część, 5 dni temu miałem zabieg plastyki wędzidełka, zostało wycięte. Po 2 dniach zrobiła mi się "oponka" wokół penisa. Najbardziej od góry. Nie boli mnie to, rana się goi niby poprawnie, ale nie wiem czy powinienem mieć aż tak dużą opuchliznę. Dzisiaj zacząłem sobie okładać rumiankiem to może cię pomoże żeby się wchłonęło. Zastanawiam się czy taka opuchlizna jest normalna.

 

morgan66

Active member
Dokładnie jak napisał diesel. Ta opuchlizna nie jest wynikiem zabiegu wędzidełka (bo ta byłaby raczej od spodu) tylko pewnie po zabiegu zacząłeś trzymać napletek ściągnięty i dlatego napuchło. Trzeba nałożyć z powrotem nawet jeśli będzie to trochę kłopotliwe/bolesne.
 

majsterklepka

New member
Dokładnie jak napisał diesel. Ta opuchlizna nie jest wynikiem zabiegu wędzidełka (bo ta byłaby raczej od spodu) tylko pewnie po zabiegu zacząłeś trzymać napletek ściągnięty i dlatego napuchło. Trzeba nałożyć z powrotem nawet jeśli będzie to trochę kłopotliwe/bolesne.
Starałem się założyć, ale no nie mam najmniejszej możliwości tego zrobić bo tak napuchnięte. Mam wizytę kontrolną w poniedziałek ale zauważyłem że się powiększa co jakiś czas
 

Podobne tematy

Do góry