• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

30h po plastyce, opuchlizna

trojstulej

New member
Jestem 30h po zabiegu plastyki i wydłużenia wędzidełka, wcześniej miałem niewielką stulejkę która tworzyła pierścień uciskający przy wzwodzie, napletek szło sciągnąć z wielkim trudem i występował ucisk. Przed chwilą odprowadziłem bez problemu napletek do rowka żołędnego. Martwi mnie tylko sporo opuchlizna która zrobiła się na napletku powyżej szwów.
Zdjęcie: Imgur: The most awesome images on the Internet
Ucisk jest bardzo nie przyjemny aczkolwiek da się to wytrzymać. Chciałbym spytać się was czy taka mocna opuchlizna jest czymś normalnym. Całość oczyściłem wodą utlenioną i posmarowałem detromecyną, szczególnie tą opuchliznę. Napletek beż większych trudności udało mi się spowrotem umieścić na żołędziu,
wygląda to tak: Imgur: The most awesome images on the Internet
Proszę o opinie i ewentualne rady.
 

pawel13992

New member
Mialem dosyc podobnie tylko ja niedogadalem sie z lekarzem i zrozumialem ze napletek ma byc zsyniety z zaledzia a byl to blad lepiej trzymaj nasuniety na zoladzia bo jak opuchlizna sie powiekszt a moze lecz nie musi bo jest bardzo normaln zjawiskiem wkoncu to bylo ciecie uniemozliwi zsuniecie napletka na penisa i bedzie ucisk ktory uniemozliwi odplyw limfy moga powstac blizny tak jak u mnie pokaze potem zdjecia i niewiem czy niepowinienes dostac antybiotyku na skore dexapolcor szybko dziala i nie niszczysz watroby


Jestem 30h po zabiegu plastyki i wydłużenia wędzidełka, wcześniej miałem niewielką stulejkę która tworzyła pierścień uciskający przy wzwodzie, napletek szło sciągnąć z wielkim trudem i występował ucisk. Przed chwilą odprowadziłem bez problemu napletek do rowka żołędnego. Martwi mnie tylko sporo opuchlizna która zrobiła się na napletku powyżej szwów.
Zdjęcie: Imgur: The most awesome images on the Internet
Ucisk jest bardzo nie przyjemny aczkolwiek da się to wytrzymać. Chciałbym spytać się was czy taka mocna opuchlizna jest czymś normalnym. Całość oczyściłem wodą utlenioną i posmarowałem detromecyną, szczególnie tą opuchliznę. Napletek beż większych trudności udało mi się spowrotem umieścić na żołędziu,
wygląda to tak: Imgur: The most awesome images on the Internet
Proszę o opinie i ewentualne rady.
 

trojstulej

New member
Oczywiście chodzę caly czas z napletkiem nasunietym na zoladz(drugie zdjęcie) ściągam go tylko rano i przed spaniem do oczyszczenia woda utleniona i nalozenia maści detromecyna(to właśnie antybiotyk) na to opuchliznę,szwy i potem na zewnetrzna czesc napletka. Dzis rano opuchlizna nie byla powiekszona chyba nawet troche mniejsza. A jak sie potoczyło u Ciebie z tymi bliznami? Ja wybieram sie w czwartek na kontrole(tydzień po zabiegu)
 

Podobne tematy

Do góry