• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna po obrzezaniu

Diego40

New member
Teraz też mam od góry, widać troszkę na pierwszym zdjęciu, myślę że to może być właśnie jakiś podskórny wylew który powinien zniknąć
 

nope

Well-known member
Bardzo duzd to to chyha nie jest ale ciezko po tych fotach stwierdzic. Albo problem z odplywem chlonki albo krwiak ci sie zrobił.
 

wojtek300

Member
Dzięki , również powiedzenia :)
No część
Z racji tego że mieliśmy w tym samym dniu zabieg czyli 9 stycznia i jeszcze taki sam czyli obrzezanie całkowite. Mam do ciebie pytanie

Szwy zaczęły ci już puszczać bo mi np. Na wędzidełku trochę puściły a tak to te szwy są wystające.

Jak to u ciebie wygląda?
 

MAB_2023

New member
No część
Z racji tego że mieliśmy w tym samym dniu zabieg czyli 9 stycznia i jeszcze taki sam czyli obrzezanie całkowite. Mam do ciebie pytanie

Szwy zaczęły ci już puszczać bo mi np. Na wędzidełku trochę puściły a tak to te szwy są wystające.

Jak to u ciebie wygląda?
Jeszcze nie odpadły , przynajmniej nie zauważyłem
 

gresku77

New member
Witajcie, jestem 3 dzień po obrzezaniu. Po pierwszej dobie opuchlizna była znikoma na 2 dzień zrobiło się tak jak na załączonych zdjęciach. Jak myślicie? Czy to jest typowa opuchlizna po zabiegu. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry