Opuchlizna penisa

Mitsu183

New member
Witam mam pewien problem z moim penisem pewnego dnia gdy obudziłem się po stosunku zauważyłem że lekko szczypie mnie zoladz przy krawędzi i był dość zaczerwieniony . Poszedłem na noc do pracy gdy poczułem ze coś jest nie tak od razu poszedłem sprawdzić do wc co jest grane penis był mocno opuchniety zaraz pod żołędziem i mocno zaczerwieniony teraz 2 dni później żołędz jest normalnych rozmiarów ale naplet nadal opuchniety ale zauważyłem że ta opuchlizna przemieszcza się zależy jak się ułoży penis raz ta buła jest z prawej raz z lewej raz z tylu maść która stosuje do zapalen układu moczowego nic nie daje boli mnie podbrzusze gdy dotykam A mocz oddaje bezbolesnie ale ten otworek na czubku penisa jest tak jakby przytkany przez co nie mogę prosto sikac dodam że ostatnio bolało mnie gdy dotykalem żołedzia A teraz już nie boli proszę o jakieś porady co mogę zrobić i czy od razu iść do lekarza

Trolo

Active member
Trudno powiedzieć co Ci dolega, możliwe że masz jakiś stan zapalny po tym stosunku, może się nie umyłeś po. Trudno powiedzieć, ale wizyta u lekarza wskazana. Być może będzie trzeba zrobić jakiś posiew z cewki moczowej, moczu, nasienia albo spod napletka.

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
H Opuchlizna penisa Obrzezanie 4
B Ogromna opuchlizna penisa po zabiegu obrzezania częściowego Stulejka 15
G Opuchlizna po zabiegu Po zabiegu obrzezania 13
M Oponka czy opuchlizna Stulejka 6
A Delikatna opuchlizna Po zabiegu obrzezania 0