• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna penisa

Mitsu183

New member
Witam mam pewien problem z moim penisem pewnego dnia gdy obudziłem się po stosunku zauważyłem że lekko szczypie mnie zoladz przy krawędzi i był dość zaczerwieniony . Poszedłem na noc do pracy gdy poczułem ze coś jest nie tak od razu poszedłem sprawdzić do wc co jest grane penis był mocno opuchniety zaraz pod żołędziem i mocno zaczerwieniony teraz 2 dni później żołędz jest normalnych rozmiarów ale naplet nadal opuchniety ale zauważyłem że ta opuchlizna przemieszcza się zależy jak się ułoży penis raz ta buła jest z prawej raz z lewej raz z tylu maść która stosuje do zapalen układu moczowego nic nie daje boli mnie podbrzusze gdy dotykam A mocz oddaje bezbolesnie ale ten otworek na czubku penisa jest tak jakby przytkany przez co nie mogę prosto sikac dodam że ostatnio bolało mnie gdy dotykalem żołedzia A teraz już nie boli proszę o jakieś porady co mogę zrobić i czy od razu iść do lekarza
 

Trolo

Well-known member
Trudno powiedzieć co Ci dolega, możliwe że masz jakiś stan zapalny po tym stosunku, może się nie umyłeś po. Trudno powiedzieć, ale wizyta u lekarza wskazana. Być może będzie trzeba zrobić jakiś posiew z cewki moczowej, moczu, nasienia albo spod napletka.
 

Podobne tematy

Do góry