• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna nie chce zejść

Direct

New member
Witam mam problem. Zabioeg miałem w zeszłą sobotę i martwi mnie jedna rzecz. Opuchlizna nie chce zejść, to nie jest w sumie taka typowa bo gdy gniotę w te miejsce to idzie w drugie miejsce, jest to moim zdaniem woda ze zneiczulenia miejscowego.. Proszę o rady jak się tego pozbyć? Mam też taki objaw że penis przy ściąganiu napletka dość mocno mnie boli jeszcze.. Nic się nie polepsza od 5dni. Proszę o szybką pomoc..

 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mozesz odciagnac napletek i nalozyc ciasny opatrunek. Moze sie rozejdzie. Krwiak to nie jest, chlonka zapewne. Najlepiej do lekarza, moze coś poradzi.
 

moraj

Member
to za krotki czas żeby coś stwierdzić moczysz go w rywanolu stosujesz alantan? wszystko się zagoi spokojnie. Trochę to cięcie wyglada dziwnie ale na podstawie jednej fotki ciezko stwierdzić.
 

Direct

New member
Byłem u lekarza właśnie, powiedział mi że jakaś chłonka mi się zrobiła. Mam to ugniatać i nosić penisa do góry. Zauważyłem dziś że gdy tak to ugniatam to wychodzi małe ilości ropy albo coś tkaiego, żóltego. Nie wiem co to jest ale opatrunek mam wilgotny i taki żółtawy, ajkby bardzo mała ilość krwi z czymś.. Mialiście tak?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
W takim razie ugniataj takbzeby wyplywalo. Poki sie rana nie zamknela to wyplynie miedzy szwami. Lepiej sie tego pozbyc niz zeby pozniej zamienilo sie w wielka kulke i tak zostalo.
 

Direct

New member
Witam po dwoch dniach gniecenia. Wyglada to tak. I mam jeszcze pytanie.. Bo szwy mi juz odchodza. Dobrze tiw yglada?
 
Do góry