• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna 11 dni po obrzezaniu

mareczekm

New member
Witam, jestem 13 dni po zabiegu obrzezania.10 dni po zabiegu przestalem robic opagrunki i zaczalem chodzic bez ale penisa nie kierowalem juz do gory.Jakies 11 dni po zabiegu zauwazylem ze zaczyna sie robic opuchlizna od spodu czlonka.Do tej pory bylo ok, czy ta opuchlizna mogla mi sie zrobic przez to ze nie nksilem go skierowanego do gory?
 

mareczekm

New member
Kurde lekarz nie powiedzial mi nic konkretnego co i jak po zabiegu, wiem tyle co wyczytalem z internetu.W takim razie ile jeszcze czasu nocic go tak do gory?
 

Rafaelo91

New member
No to witaj w klubie. Rady dla mnie to było kiedy mogę się umyć pod prysznicem, kiedy wykąpać w wannie, i czym oponke posmarować i tyle resztę brałem właśnie z tego forum. Ja starałem się nosić do góry 1,5 miesiąca choć teraz np po wysikaniu się też go pionowo ustawiam, ale wiadomo że za kilka minut zjedzie na dół.
 

mareczekm

New member
Właśnie z opatrunków zrezygnowalem dlatego bo jak pochodzilem w nim kilka godzin to zaraz mi sie przyklejal, i pozniej byl problem zeby go zdjac, bolalo jak cholera jak czasem przyczepil sie do rany.A bywalo to czesto, w sumie za kazdym razem.
 

mareczekm

New member
Przepraszam że tak post pod postem,ale zdiagnozowałem że ta opuchlizna u mnie to nic innego jak obrzęk limfatyczny.Nie jest wielki,ale powoli się powiększa.Chciałem zapytać jak można temu zaradzić i czy to jest groźne?Czy tylko noszenie penisa do góry pomoże?Jeśli tak to muszę kupić jakieś opatrunki nieprzywierające bo te zwykłe to masakra.
 

Podobne tematy

Do góry