• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka?

pociety

New member
Witam Panowie!
Jestem 5,5 tygodnia po zabiegu. Zabieg wykonany został anastomatem. Mam pytanie odnośnie wyglądu po zabiegu. Poniżej link do zdjęć:
https://imgur.com/a/vWgwQmh

Czy ta oponka zniknie samoistnie? Może to nie jest stricte oponka i jest to normalne? Napletka zostało tyle, że nie jestem w stanie jej schować pod niego, żołądź jest cały czas odkryta. Z góry dzięki za odp.
 

Macmako

New member
Witam Panowie!
Jestem 5,5 tygodnia po zabiegu. Zabieg wykonany został anastomatem. Mam pytanie odnośnie wyglądu po zabiegu. Poniżej link do zdjęć:
https://imgur.com/a/vWgwQmh

Czy ta oponka zniknie samoistnie? Może to nie jest stricte oponka i jest to normalne? Napletka zostało tyle, że nie jestem w stanie jej schować pod niego, żołądź jest cały czas odkryta. Z góry dzięki za odp.


ja mam identycznie taką samą oponke i każdy mowi ze to zejdzie i te maści ale to totalna bzdura to samo jak krem na powiekszenie penisa xd najlepszą sytuacją jest zabieg chirurgiczny usunięcia oponki tylko to pomoże reszta tych innych alternatyw to jest gadanie o szopenie...
Ja tez biorę zabieg ale na razie mam dość tego 2miesiące temu bylem obrzezany
 

pociety

New member
Może jakoś tragicznie to nie wygląda i patrząc na niektóre przypadki z forum to praktycznie jakby tej oponki nie było, ale mimo wszystko lekko jest to irytujące.

Z tym zabiegiem to w ogóle mnie nie pocieszyłeś. Raczej nie planowałem ponownego cięcia. Naprawdę nie ma na to jakichkolwiek sposobów mniej inwazyjnych? Smarowanie Liotonem1000 mogłoby coś dać, czy ta maść się do tego nie nadaje?
 

Macmako

New member
Może jakoś tragicznie to nie wygląda i patrząc na niektóre przypadki z forum to praktycznie jakby tej oponki nie było, ale mimo wszystko lekko jest to irytujące.

Z tym zabiegiem to w ogóle mnie nie pocieszyłeś. Raczej nie planowałem ponownego cięcia. Naprawdę nie ma na to jakichkolwiek sposobów mniej inwazyjnych? Smarowanie Liotonem1000 mogłoby coś dać, czy ta maść się do tego nie nadaje?

smarowalem tym i mocniejszymi środkami gowno to daje zostaje tylko operacja i nie sluchaj sie głupot ze tą mascia bedziesz smarować i bedzie jak przed zabiegiem xd gowno prawda operacja jest najlepszym wyjściem
 

Janek77

Member
smarowalem tym i mocniejszymi środkami gowno to daje zostaje tylko operacja i nie sluchaj sie głupot ze tą mascia bedziesz smarować i bedzie jak przed zabiegiem xd gowno prawda operacja jest najlepszym wyjściem

Niechęć być niemiły ale szczególnie Ty nie powinieneś stwierdzac ze nie zejdzie - powiesz ze mówisz na wlasnym przykładzie - to ja powiem ze raczej pocięty był bardziej rozsądny i nie popełniał błędów w trakcie gojenia się a napewno nie uprawial seksualnej po 20 paru dniach od zabiegu

Lekarze mówią ze schodzi - każdy lekarz kłamie? Wątpię... dbać o higienę i powoli schodzi nie odrazu Rzym zbudowano ja (pewnie powiesz ze to karygodne żeby tak dlugo) po 2 miesiącach widzę zmniejszenie w stosunku do np 2 tygodni temu. Nie wiem dlaczego tak napaliles się na ten operacje i zachęcasz obrażając maści bo po trzech tygodniach nie zniknęło....
Ehh. ..

The end
 

pociety

New member
Na razie na pewno nie zdecyduje się na cięcie o ile w ogóle zdecyduje się na nie. Czas pokaże. Nie jest to jakiś duży defekt estetyczny. Można z tym żyć. Na razie cieszę się, ze zniwelowałem najważniejszy problem.

A co do operacji oponki trzeba się zastanowić co jest bardziej estetyczne. Lekka oponka czy później blizna po jej wycięciu. Nie oszukujmy się, każdy zabieg pozostawia za sobą większa bądź mniejsze blizny. Ciężki temat...
 

mati12

Well-known member
Spokojnie zniknie potrzeba czasu tak jak Janek77 napisał za pare miesiecy zobaczysz poprawe cierpliwosci
 

Podobne tematy

Do góry