• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka po obrzezaniu

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A czytales na samej gorze przyklejone dwa tematy o oponce? Ale zeby cie nie męczyć za bardzo. Tak masz klasyczna oponke. Powinieneś nałożyć na nia pozostalosc napletka. A jak go nie masz na tyle to masz problem. Najlepiej udac sie na sor.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak nie masz na tyle to masz problem. Wrzuc zdjecie calego pindola bez opatrunku tak by bylo widac ila masz skory na trzonie (nie w wzwodzie!) To zobaczymy czy wogole jest cos jej by naciągnąć. Takze od spodu gdzie wedzidelko. A najlepiej to udaj sie do kogos ogarniętego bo zeby pozniej nie bylo ze ci zostanie. Popatrz na przyklejone watki i jaki moga byc skutki.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja nie mowie o tym co wrzuciles tylko bys dodal takie by bylo widac calego i nie bylo we wzwodzie. No ale skoro idziesz do lekarza to najlepsze wyjscie.
 

Karol19

New member
No tak lepiej iść może on coś zaradzi wczoraj próbowałem naciągać napletek i da się kawałek założyc na ten obrzęk ale potem spada więc chyba zostałem tak obrzezany ze nie mogę po prostu tego naciągnąć
 

Podobne tematy

Do góry