• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka miesiąc i tydzień po obrzezaniu

Czikajeee

New member
Hej

Mam takie pytanie jestem miesiąc i tydzień ponad po obrzezaniu oczywiście higiena wszyskto robione przez ten miesiąc ale martwi mnie oponka jak na zdjęciach czy po ponad miesiącu nie powinna się wchłonąć już całkowicie?Co robić?


 

nope

Well-known member
Raczej sie już dużo nie zmieni. Jak to wyglądanw wzwodzie i w spoczynku gdy naciągniesz palcami skore? Bo nwm czy to oponka czy po prostu tak zszyta skóra i tak się wywija ten napletek wewnętrzny
 

nope

Well-known member
Dokladnie po tych zdjęciach widac ze to wybrzuszenie powinno sie wchlonac, zobaczysz za miesiąc :) tak jak wyzej stosuj cos na blizny.
 

nope

Well-known member
Używałem miesiąc contractubex potem sie przerzuciłem na silikonowe plastry sutricon. Plastry bardzo dobra rzecz polecam ale to dopiero jak ci zejdzie opuchlizna
 

#Michał

New member
Ja ci tak samo polecam plastry silikonowe Sutricon są drogie ale na nich widzę największą poprawę. Nie trzeba kupować całego opakowania dla sprawdzenia możesz sobie kupić na sztuki np. 2 plastry 5x30 i sobie docinać.
 

kRiss

Member
Na jak długo wystarczą takie plastry? 5 sztuk 5x30 cm kosztuje ok. 90 zł. Stosuję od 2 tygodni Contractubex i tak, szczerze mówiąc, średnio z efektami. A smarować przez rok 3 razy dziennie, nienajlepsza perspektywa.
 

kRiss

Member
A długo takie plastry trzeba stosować? I jak z masturbacją przy stosowaniu? :) Bo przed kąpielą rozumiem, że się zdejmuje i po można nakleić ponownie ten sam.
 

#Michał

New member
Sam stwierdzisz jak blizna zrobi się już ładna to przestaniesz, a co do masturbacji i kąpieli to tylko plaster zawsze możesz go odklejić.
 

nope

Well-known member
A długo takie plastry trzeba stosować? I jak z masturbacją przy stosowaniu? :) Bo przed kąpielą rozumiem, że się zdejmuje i po można nakleić ponownie ten sam.
Jak nie bedziesz bardzo go szarpał to beda sie trzymac :D tak do kąpieli odklejałem i kleiłem ten sam. Troche to problematyczne ale dojdziesz do wprawy:D no noszenie to indywidualna sprawa ale na ulotce pisze w przypadku blizn swiezych minimum 3 miesiące.
 

Podobne tematy

Do góry