• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po - oponka…

Cześć. Mój problem polega na tym, że dzisiaj jestem równo po zabiegu - nadal posiadam sporą oponkę. Praktycznie od początku cały czas mam naciągnięty napletek na penisa. Staram się go nosić do góry. Jednak oponka nie chce się zmniejszyć. Tak to wyglądało 2 tyg temu: https://meskiezdrowie.pl/threads/problem-z-opuchlizna-oponka.12462/#post-106127 i wydaje mi się, że wiele się nie zmieniło. Czy ta oponka jeszcze sama zniknie? A jak nie to jak się jej pozbyć ? Co robić w takiej sytuacji? Za dwa tygodnie zamierzam wybrać się na kolejna kontrole do lekarza prowadzącego zabieg. Raz byłem już 2 tygodnie temu i powiedział, że wszystko goi się prawidłowo.
 

Amek

Active member
Korzystałeś z żelu Contractubex i msowałeś minimum 2 razy dziennie?

Jak to teraz wygląda? Masz ciasną blizne? Czy tylko obrzęk. Jeśli sam obrzęk to po prostu trzeba czekać, myślę że nawet do 9 miesięcy, jeśli do tego czasu nie przejdzie to pewnie konieczna będzie poprawka
 
Teraz wygląda bardzo podobno co na zdjęciach z poprzedniego wątku (zamieściłem link). Słyszałem żeby pobudzić krążenie przez masowania i spróbuje to robić.
 
Kurczę, lekarz mówił, że wszystko ładnie się goi 2 tyg temu. Za kolejne 2 tyg znowu mam się stawić, zobaczymy. Strasznie się tylko martwie, ze znowu będę musiał przez to przechodzić
 

Trolo

Well-known member
Ciekawe jakby wyglądało, jakbyś założył ciasny opatrunek na to, czy udałoby się trochę tej oponki przecisnąć. Masowanie i uciskanie tego mogłoby dobrze wpłynąć.
 

Podobne tematy

Do góry