• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja prostowania

user842

Member
Mam takie jeszcze pytanie, czy po operacji prostowania można nosić normalną bieliznę, bokserki obcisłe czy trzeba nosić luźniejszą bieliznę??
Tak. Noszenie bardzo luźnej bielizny jest nawet niewskazane, ponieważ po operacji penisa układa się do góry (tak, że dotyka Twojego brzucha), a przylegająca do ciała bielizna przytrzymuje penisa w odpowiedniej pozycji. Ten sposób noszenia ma przyspieszyć schodzenie opuchlizny.
 

daro1313

New member
Cześć. Miałem zabieg u Kuźniara. Znieczulenie w kręgosłup. Poczujesz tylko lekkie ukłucie. Potem ok 10godz będziesz leżał w łóżku zanim odsykasz czucie w nogach.
 

Szerszeń

New member
Witam. Mam pytanie, jak długo nie można uprawiać sexu po operacji prostowania, oraz czy w późniejszym czasie penis jest taki sam twardy podczas erekcji, jak był przed prostowaniem.
 

kondzio26

Member
Ja mam zabieg 19 października. Z tego co mi lekarz mówił to przez miesiąc należy powstrzymać się od aktywności fizycznej a 2 miesiące od "używania" sprzętu. Jak będzie z erekcją to zobaczę po zabiegu
 

daro1313

New member
Mi lekarz mówił to samo. Ale to jest mocno indywidualna sprawa. Ze sportem czekałem miesiąc, a z sexem przez 3 miesiące. Erekcja po operacji jest taka sama jak przed.
 

waldi257

New member
Okej. A tak z ciekawości, wszyscy robicie na NFZ? Robił ktoś prywatnie? Czy jest możliwość ubezpieczenia się przed operacja, po to aby później zwrócili koszty leczenia itd?
 

user842

Member
Okej. A tak z ciekawości, wszyscy robicie na NFZ? Robił ktoś prywatnie? Czy jest możliwość ubezpieczenia się przed operacja, po to aby później zwrócili koszty leczenia itd?
Nie wydaje mi się, żeby jakieś ubezpieczenie to obejmowało, skoro jest to skrzywienie wrodzone. Ja robiłem prywatnie w Toruniu, płaciłem ok 3,5 tys.
 

Konrad1

Member
Kondzio ciesze sie ze sie zdecydowales. Trzymam kciuki. Wiem że po zabiegu jest się ciekawym rezultatu, ale z sexem i masturbacją lepiej zaczekać aż nie będziesz odczuwał żadnego bólu na członku. Myślę że po 2 miesiąch można podjąc pierwsze próby. Co to ubezpieczenia, to tak mozna sie ubezpieczyć. Ja akurat się ubezpieczyłem żeby dostać za poród dziecko i z tego samego ubezpieczenia załapałem sie też na tą operację ale było to kwota chyba 1200 zł o ile pamiętam.
 

Podobne tematy

Do góry