• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opatrunki po calkowitym - jak dlugo

Sluchajcie jak dlugo nosiliscie opatrunki po zabiegu?
Ja mialem calkowite z usunieciem wedzidelka, 2 tygodnie po i dalej nosze, glownie dlatego ze sa szwy i strupek po wedzidelku sie trzyma i wole nie ryzykowac zaczepianiem sie szwow czy rozwaleniu strupa i zabawy od nowa
Jak to bylo u was?
 

jimbeam

New member
Ja po 2 tygodniach zacząłem chodzić bez opatrunku. Jutro mija miesiąc i idę na zdjęcie szwów (nie rozpuściły się).
 

Long123

Member
Ja 5 godzin po zabiegu czyli po pierwszym sikaniu chodzilem już bez i tak do samego końca, najlepiej stosowac sie zalecen lekarza, szwy raczej same od siebie o portki sie nie złapią ani tez żadne strupki nie będą się urywać, u mnie pojawily się innego typu objawy mianowicie 2 razy zdarzyło sie ze sama cewka sie zaczepiła i kiedy pociągłem no to polecialo kilka kropelek krwi, sam do dzis nie wiem dlaczego tak sie działo, ale już wyuczyłem sie ze zanim wyciągnę go z majtek to tak trzebie nim tam zeby się uoewnic że jest luzno wszystko
 

lostboy

Member
Jestem 4 tygodnie po całkowitym i nadal noszę, skończę nosić kiedy nie będę już miał szwów bo nie chce żeby szwy miały kontakt z bielizna i się np o nią ocierały
 

mati12

Well-known member
lostboy 4tyg i ty nadal masz szwy? Radze umówić sie na usunięcie lub samemubobile to możliwe usunąć
 
Panowie po 16 dniach odstawilem bandaze i jest wszystko cacy, jedynie szwy wkurzaja ale 3 sobie sam wyciaglem i niedlugo zabiorę sie za reszte. Najbardziej balem sie nadwrazliwowci a jest super jedynie jakies pocieranie daje dziwne uczucie a tak to luz
 

Podobne tematy

Do góry