• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Odszkodowanie ze szkoły?

Witam, chciałbym się ubiegać o odszkodowanie, ale nie wiem jak to zrobić, bo szkole skończyłem w tym roku i idę na studia. Czy obowiązuje mnie jeszcze szkolne ubezpieczenie i czy to szkolne obejmuje operacje stulejki?
Słyszałem też, że ubezpieczenia się kumulacja czyli jeśli gdzieś jeszcze jestem ubezpieczony to mogę podwójnie dostać odszkodowanie? Jak to zrobić? Jak zrobię kopie wypisuje to zostanie ona uznana czy muszę zanieść oryginał?
 

bruce1337

New member
To ubezpieczenie które płacą Twoi rodzice pokrywa koszt zabiegu na stulejkę. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym odszkodowaniem - chcesz pozwać szkołę, że ptaka Ci uszkodzili?
 
Nie chcę nikogo pozywać :)
Jedynie chciałbym otrzymać odszkodowanie za zabieg, a czytałem zarówno na tym forum jak i na innych portalach, że takie odszkodowanie osobie po operacji stulejki przysługuje, więc stąd moje pytanie. W ubezpieczalniach normalnie jest wzmianka o operacji stulejki lub operacjach prącia ogólnie. Chodzi mi o takie odszkodowanie jak np. dostajesz za złamaną nogę.
 

trimi

New member
Dostaniesz z reguły za zabieg operacyjny coś tam, ja dostałem 750zł.(płacąc 55zł/mc)
Czy dostaniesz, to jest kwestia co obejmuje ubezpieczenie, a ile to zależy od kwoty na jaka jesteś ubezpieczony.
No i jeszcze pytanie do kiedy jest ta polisa ważna.

https://meskiezdrowie.pl/threads/ubezpieczenie-a-odszkodowanie-za-zabieg.6376/

A bruce1337 to jakiś kolejny troll, co się wypowiada nie mając zielonego pojęcia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bruce1337

New member
A bruce1337 to jakiś kolejny troll, co się wypowiada nie mając zielonego pojęcia!

Sorry jeśli to tak zabrzmiało. Faktycznie nie miałem pojęcia o tym szkolnym ubezpieczeniu dlatego napisałem, że nie bardzo rozumiem o co chodzi. Może i jestem trochę podobny do trolla ale tylko z twarzy.
 

Podobne tematy

Do góry