• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

oddawanie moczu po zabiegu

xxxx1

New member
witam mam pytanie do was drodzy forumowicze jak wygląda u was oddawanie moczu po zabiegu bo u mnie jest rozdwojony strumień albo leci na boki wszędzie tylko nie do wc.... czy tez tak mieliście?? poza tym cewka moczowa na końcu żołędzi jest lekko zaczerwieniona ... scianki cewki czasami się sklejają delikatnie ze sobą czy to wina opuchlizny po zbiegu ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ujscie sie zakleja bo jak bylo caly czas pod napletem było wilgotne. Teraz schnie i takie cyrki. Okres przejściowy nie martw sie. Teraz bedziesz musial nauczyc sie lac na nowo. Musisz wiedziec jak leci strumien i ja mocno kierować pindola w dol aby lac do kibla nie na deske :D doświadczenie przyjdzie samo. Na poczatku tez mialem problemy. Teraz tylko jak musze sie odlac a mam wzwod. Prawie niewykonalne :D
 

Esham949

New member
Rozproszony strumień moczu jest jak najbardziej normalny po zabiegu, ale tylko do czasu ;) U mnie w chwili obecnej (prawie 6 miesięcy po zabiegu) strumień moczu jest już zazwyczaj prosty i "skupiony", chociaż czasem się zdarza, że się rozdwoi i część poleci tam gdzie ma lecieć, a część na spodnie/podłogę, przejebana sprawa, ale z czasem idzie się nauczyć to przeczuwać i odpowiednio skierować wacka, żeby nic się nie uroniło tam gdzie nietrzeba :D
 

Podobne tematy

Do góry