• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oddawanie moczu po zabiegu. Prosto czy pod kątem?

Rafaelo91

New member
Panowie tak jak w temacie. Po zabegu jestem już prawie 3 miesiące. Sikam pod kątem 45 st. w lewo nie trzymając pena oczywiście. Przed zabiegiem nadmiar napletka umożliwiał sikanie prosto. Nie jest to problem który nie daje mi spać, jestem po prostu ciekawy czy ktoś też tak ma po zabiegu? :)
 

rexgandi

New member
Jestem 3 dzień po zabiegu i trzymając penisa sikam prosto ale musze stanąć z 3 metry od klopa takie ciśnienie a jak kończę sikanie to fajerwerki, taki rozprysk :D
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To trzymaj pisiora w lapach :D bez trzymanki to se mozna w krzakach lac a nie do klopa. Jak ja bym nie trzymal to bym nalal wszedzie tylko nie do kibla mimo ze strumien mam prosty ale bez napleta jest on mocny i gdybym nie dal paly w dol to bym oblal spluczke.
 

Skorpion

New member
Nie no prosto xD ale fakt że inaczej trochę i teraz trzeba celować bo na starcie i pod koniec łuk szczyn się zmienia. Nie mówiąc już że bez skóry dostaje się takiego ciśnienia że 2 koniec łazienki można sięgnąć.
 

Podobne tematy

Do góry