• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Odciągniecie napletka w spoczynku a następnie wzwód

lucarno

New member
Dzień dobry. Mam 19 lat i mój problem polega na połowicznym odciągnięciu napletka w stanie wzwodu. W spoczynku nie mam z tym kłopotu. Prawdopodobnie problem w stanie wzwodu wynika ze stulejki lub jak sie dowiedziałem krótkiego wędzidełka. Wiem iż konieczny jest zabieg. Chciałem tylko zapytać czy odciągnięcie napletka w stanie spoczynku a następnie doprowadzenie penisa do wzwodu z odciągniętym napletkiem może doprowadzić do jakiegoś urazu??
 

Oreo134

Member
Ja tak zrobiłem pierwszy raz (kiedyś) jak chciałem mieć ściągnięty napletek podccas wzwodu. Próbowałeś nawilżyć czymś i spróbować przesuwać? Ja swojemu też musze pomóc żeby zszedl z żołędzia, ale jak nawilże to shodzi i wchodzi swobodnie. Jeżeli schodzi ci napletek z żołędzia bez wzwodu, a ze wzwodem ciężko to nie stulejka tylko za wąski napletek. Możesz iść na zabieg plastyki napletka. Jak odciagniesz bez wzwodu i doprowadzisz do wzwodu z odciagniętym napletkiem to może ci sie zacisnąc zbyt wąski pierścień za żołędziem i może powstać załupek. Może lepiej doprowadź do wzwodu i go czymś śliskim bardzo nawilżaj i odciągaj. Jak zejdzie to spróbuj go zsuwać i nasuwać kilka razy. Ja mialem zabieg z powodu bardzi krótkiego wędzidełka, lekarz powiedzial że mam przy wąski napletek, ale jak nawilże to mi wchodzi i schodzi bez problemu. Jak będzie ciasno po zabiegu to pójde i na plastyke napletka.
 

lucarno

New member
nie schodzi ani w gorącej wodzie ani na siłe. Choć jakoś mocno nie próbowałem. Czyli lepiej tak nie robić bo można dostać załupek.
 

Oreo134

Member
Próbowałeś to nawilżyc czymś śliskim? Jak nówisz że na siłe nie schodzi to lepiej nie zciągaj bo ci tam zostanie i sie zaciśnie.
 

49835298

Member
Sam mam krótkie wędzidelko i jak tak zrobie to przy wzwodzie zaciska się pierscien i robi się tzw załupek. Ale jak penis opadnie to skóra odrazu bez problemu wraca na miejsce. Ale unikam naciągania takiego, bo tak ciska, że mam wrażenie, że mi wędzidełko pęknie.
 

Trolo

Well-known member
nie schodzi ani w gorącej wodzie ani na siłe. Choć jakoś mocno nie próbowałem. Czyli lepiej tak nie robić bo można dostać załupek.
Załupek robi się w spoczynku, gdy masz bardzo waski napletek i przeciśniesz przez niego żołędzia, a nie we wzwodzie...
Takie zsuniecie i doprowadzenie do wzwodu to dobry sposób na rozciaganie napletka.
Oczywiście są pewne ale i zagrożenia.
Jeżeli masz wąsko to może napletek w miejscu zwężenia pęknąć - są to takie małe ranki które powodują powstawanie blizn w konsekwencji zacieśnianie się zwezonego pierscienia. Nawilżenie napletka przed zsunieciem np w sloczynku kremem czy oliwką pomaga zsuwać napletek - warto próbować.
Ale jeżeli rob się to z głową to można napletek rozciągnąć.
 

lucarno

New member
Więc tak. W stanie spoczynku nie ma problemów z ściąganiem napletka. W stanie wzwodu schodzi tylko do płowy może nawet troche więcej. Jeśli odciągne całokowicie napletek w stanie spoczynku i doprowadze do wzwodu to czuje lekki dyskomfort ale nie jakiś supermocny. Ale po powrocie skóry na napletek z lekką pomocą nie jestem już w stanie wrócić do całkowitego odciągnięcia. Czy to oznacza wąski pierścień i zostaje tylko chirurg??
 

kaloryfer!

Active member
Na pewno urolog. Co my Ci uradzimy przez neta i nawet bez zdjęć? Umów się, idź i będziesz wiedział. Ewentualnie daj foto tutaj.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Rozciąganie napletka Stulejka 5
J Plastyka napletka Stulejka 2
J Plastyka napletka Stulejka 2
M Pielęgnacja napletka Stulejka 1
W Czas nasunięcia napletka po wytrysku Inne 2

Podobne tematy

Do góry