Ocena skrzywienia i czy za długi napletek?

mlpzaq

New member
Cześć, chciałbym Was prosić o ocenę krzywizny mojego "towarzysza" i doradzenie co powinienem w mojej sytuacji zrobić.
Mam 20 lat i skrzywienie pojawiło się już w wieku ok 12-13 lat, prawdopodobnie spowodowane zostało przez nadmierną masturbację w tamtym czasie.

Dodatkowo wydaje mi się, że mam chyba za długi napletek, jak myślicie?

Z erekcją też mam lekki problem, bo penis zamiast stać ciągle na baczność to opada w dół (10, 12, zdjęcie dobrze to obrazuje) i po jakieś chwili flaczeje.
Aby móc postawić go do typowego pionu tak jak aktorzy porno, to musiałbym mocno zacisnąć mięśnie, ale i tak jest to chwilowe bo nie mam siły trzymać ich tak długo zaciśniętych no i przez to opada (erekcja lekka jest ale nie mocna).

Przy spoczynku natomiast non stop opada on w lewą stronę. Przy pełnej erekcji niemożliwe jest jego zgięcie w prawą stronę, ponieważ czuję że mógłbym go wtedy "złamać", zaś w lewą stronę mogę go bezproblemowo zgiąć.

Co byście radzili mi z nim zrobić?
Jeszcze nie został przetestowany w boju ze względu na niską samoocenę i wstyd z tym związany :(
Zdjęcia: https://imgur.com/a/4GneTdd
 

eRKa

New member
Wydaje mi się że masz tam częściową stulejkę. Na 6 zdjęciu widać, że skóra wywołuje nadmierny ucisk a przy dużym ucisku wzwody mogą nie być pełne bądź właśnie krótkotrwałe. Co do skrzywienia to zaleca się najpierw sprawdzenie w boju. Zachęcam do przeczytania mojego wątku - ja miałem podobne.
 

Konrad1

Member
Jest dosyc wygiety. Moze byc nie wygodnie z takim wojowac i dla ciebie i dla partnerki. Do tego dochodzi twoje psychiczne obciazenie. Decyzja czy prostowac nalezy jednak tylko do ciebie. Taj jak eRka uwazam ze masz stulejke. Widać ze napletek dusi ci małego. A jak go dusi to nie ma sie co dziwic ze nie chce stac.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist