• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena skrzywienia penisa prośba o rady

kondziu44

New member
Hej jestem Konrad i mam 25 lat, ostatnio zauważyłem że niektóre pozycje podczas współżycia sprawiają mi dyskomfort oraz mojej partnerce i zastanawiam się czy skrzywienie nie jest może tego powodem a druga sprawa to to zwężenie napletka co o tym sądzicie? Dodam że miałem zabieg na wędzidełko w 2015r. Proszę o cenne rady i opinie. Pozdrawiam :)

Na stojąco

Na siedząco
 

nope

Well-known member
Skrzywienie bardzo duże nie jest ale przy takiej charakterystyce ( skrzywienie nie po łuku tylko tak jakby "odrazu") może powodować takie problemy. Problemow w postaci stulejki to raczej nie masz. Zwężenie jest na prawde minimalne. Z jakimi pozycjami masz problemy? Dyskomfort to znaczy że boli ciebie i partnerke?
 

kondziu44

New member
Skrzywienie bardzo duże nie jest ale przy takiej charakterystyce ( skrzywienie nie po łuku tylko tak jakby "odrazu") może powodować takie problemy. Problemow w postaci stulejki to raczej nie masz. Zwężenie jest na prawde minimalne. Z jakimi pozycjami masz problemy? Dyskomfort to znaczy że boli ciebie i partnerke?
Jeśli chodzi o mnie to kiedy jestem na górze, a partnerka się skarży że obijam jej pęcherz w pozycji na pieska ot cała historia. Drugorzędną sprawą jest też estetyka ale z tego powodu średnio jest dać się kroić...
 

Zib33

Active member
Jak dla mnie to dobierzcie sobie inne pozycje, a za zaoszczędzoną kasę jakieś zaj**ste wakacje razem. Przewężenie minimalne, jak nie boli to również się nie przejmuj.
 

nope

Well-known member
Ja generalnie nie bede odradzał operacji i mowil ze trzeba wywalic pozycje jakies i problem zalatwiony. Skrzywienie jako tako jest i może przeszkadzać. Jednakże przestrzegam przed tymi rzeczami:
Skrzywienie to zabieg który mocno ingeruje w malego pacjenta i trzeba byc bardzo tego pewnym że chce sie to naprawić.
Do takiej operacji tylko bardzo dobrze sprawdzony i wybitny lekarz!
Jeżeli masz takie problemy to nie ma na co czekać. Powodzenia.
 

somebody332111

New member
Zawsze miałeś takie "wcięcie" albo czujesz jakikolwiek ból? Czasami takie zmiany w kształcie klepsydry występują w chorobie Peyronie (bardzo upraszczając uraz + stan zapalny + tworzenie zwłóknień w osłonce ciał jamistych, które zmieniają kształt). Można to potwierdzić robiąc USG. Możesz też wyszukać w google "Peyronie hourglass"
 

Kiti

New member
Mam podobnie , penis mi się łamie , jeśli chodzi o zabieg dr. Krukowski z Trójmiasta twierdzi ,że są dziecinnie proste , nacina na grzbiecie, zakłada 3 szwy i po zawodach , znieczulenie miejscowe a ingerencja to tylko parę szwów
 

Podobne tematy

Do góry