• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena skrzywienia +13 dni po operacji wędzidełka

QQrydza

Member
Witam,
Kilkanaście dni temu miałem zabieg leserowy podcięcia wędziełka, ale, że chciałbym już swoje problemy ze sprzętem załatwić raz na zawsze wrzucam zdjęcie do oceny czy skrzywienie jest duże?
Zdj : 1.Czy może będzie to wygladać jeszcze inaczej jak odpadnia wszystkie szwy bo dopiero minely 2 tygodnie?
2. Czy skrzywienie jest duze i kwalifikuje sie pod zabieg?
3. Jesli wymaga to operacji to jaki koszt zabiegu i u kogo wykonywac? Miejsce dojazdu nie ma znaczenia
4. 3 i 4 zdjecie to wyprosowanie penisa reka i tutaj jest w miare okej wiec sam nie wiem co o tym myslec, ale fakt opuszczonego penisa luzem i to jak jest skrzywiony w lewo troche mnie dziwi.
5. Przy wyprostowaniu go tak jak na zdj 3 i 4 nie odczuwam zadnego bolu
 
Skrzywienie jest dośc duże. Napewno zostanie zakwalifikowane na operację. Samo wędzidełko nie rozwiąże problemu. Ja miałem Nesbita i wędzidełko jednocześnie. Koszt Nesbita to od darmowego na NFZ (np dr Kuźniar w Rzeszowie) do kilkudziesięciu tysięcy złotych prywatnie (ale można to zrobić za około 4-5 tysiecy złotych). Jeśli ci to nie przeszkadza to nie musisz iść na operację jednak komfort życia jest chyba ważny, o ile skrzywienie będzie w ogóle umożliwiało normalny stosunek.
 

QQrydza

Member
Skrzywienie jest dośc duże. Napewno zostanie zakwalifikowane na operację. Samo wędzidełko nie rozwiąże problemu. Ja miałem Nesbita i wędzidełko jednocześnie. Koszt Nesbita to od darmowego na NFZ (np dr Kuźniar w Rzeszowie) do kilkudziesięciu tysięcy złotych prywatnie (ale można to zrobić za około 4-5 tysiecy złotych). Jeśli ci to nie przeszkadza to nie musisz iść na operację jednak komfort życia jest chyba ważny, o ile skrzywienie będzie w ogóle umożliwiało normalny stosunek.
Kogo polecasz do tej operacji? Kuźniar wycenił zabieg na 6500zl
 
Poszukaj na forum. Przewijają się tu takie nazwiska jak Tondel, Drabina, Kuźniar, Perdzyński, Nalaskowski etc. Cenniki się zmieniają. Ja sam robiłem u Nalaskowskiego i kosztowało to chyba 4000 zł. Nie wiem jaka jest aktualna cena, bo było to kilka lat temu.
 

Mordred

Member
Na 2 zdjęciu skrzywienie wygląda na wieksze, a na pozostałych nie jest źle. Z włożeniem go nie powinno być problemow, ale w pewnym stopniu może utrudniać.
 

eRKa

Member
Przy takim skrzywieniu spokojnie Cię przyjmie dr. Kuźniar na NFZ. Nie ma sensu płacić bez potrzeby.
 

Xiaflex

Member
Nie jest tragicznie, ale może utrudniać współżycie i może Cię podczas stosunku boleć po prostu. Ja polecam doktora Kuźniara pod każdym względem.
 

Podobne tematy

Do góry