• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena siusiaka u chlopca 6.5l

kaloryfer!

Active member
Witam,
prosba o pomoc/ocene sprzetu syna.
Przepraszam za mastke ale nie dal sie dotknac wiec wrzucam co mam...

Jest sklejony napletek, mysle jakies 30-40% powierzchni. Byly proby odklejania w kapieli ale nic to nie dalo, malego boli i nie daje sie dotykac zbytnio.
Lekarz odklejenia w gabinecie nie proponowal i dal od razu skierowanie na zabieg.

No to poszedlem do drugiego, starego wyjadacza. Dal hydrokortyzon i kazal lekko odprowadzac (ale nie sciagac poza zoladz) i smarowac 2x dziennie.
Chlop starej daty i mowi ze "jeszcze przyjdzie czas" i wg niego "pojebalo tych mlodych" z cisnieniem na szybkie odklejanie, zabiegi itd. Heh...I co tu myslec?

Syn stanow zapalnych nie ma, sika normlanie i grzebie w majtach caly czas ;) kapieli sciaga napletek na luzaku, na sucho juz mniej.

 

nope

Well-known member
@kaloryfer! Na jednym zdjęciu wygląda troche jak zrost skóry z żołędzią ale moge sie mylić. Ale jeżeli to zrost to naprawa tego jedynie chirurgicznie.
 

nope

Well-known member
Chociaz no mostki skórne robią sie głównie przez popsute obrzezanie to może faktycznie to tylko sklejenie.
 

mati12

Well-known member
Sklejenie jest jednak pytanie Czy ruszać to w tym wieku czy czekać aż masz mały będzie mieć 10 -11 lat tak jak mi mówił mój urolog gdy go pytałem o chrześniaka
 

mati12

Well-known member
On miał przyklejonego częściowo z jednej strony był że szwagrem u chirurga jak miał może 6-7lat dału żel znieczulający i powiedział że powinno być okej niestety po czasie znowu mu się skleił pomimo tego że siostra i szwagier dbali
 

mati12

Well-known member
Chcieli ponownie iść na odklejanie i wtedy ja podpytałem mojego urologa który mnie operował to powiedział żeby czekać aż mały będzie mieć jakieś 12 lat i wtedy z tym zrobić porządek
 

nope

Well-known member
Tez jestem bardziej za tym ze jak krojenie to jeszcze nie ten czas. Ty wlasnie a jak młody reaguje na manewracje jakbyś go tam posmarował mascia znieczuląca jakąś emla albo czyms z lidokainą?
 

nope

Well-known member
Szczerze to ja wiecej chyba nie pomoge. Nadal mi sie wydaje z jednej perspektyey wyglada jak przyklejony napletek a z drugiej jakby byl zrosniety z zoledzia ale nie znam sie na tyle i nie bede ci mieszal w glowie.
 

kaloryfer!

Active member
Wiem o czym mówisz, ale dziś oglądałem i to sklejenie moim zdaniem. Tylko te zdjęcia po, nomen omen, ch**u i nie widać zbytnio. Dzięki wielkie.
 

mati12

Well-known member
Tak czy siak ja bym to póki co zostawił jak jest jeżeli go to nie boli Nie ma problemu z sikaniem poczekaj trochę No chyba że chcesz skonsultować z lekarzem ale to na podstawie zdjęć małego bym niepotrzebnie nie narażał na stresy
 
Macie rację, na razie nie ma co ruszać, mój syn miał jeszcze bardziej przyklejone i od 4 roku miał nakazane za każdym razem ściągać i myć podczas kąpieli. Nic więcej nie robiliśmy i teraz w wieku 8 lat ma przyklejone tylko przy dole żołędzia. Myśle że jeszcze chwilkę i całkiem mu puści.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Ocena po 2 miesiącach Stulejka 3
K Ocena Inne 4
W Ocena penisa Stulejka 18
P Obrzezanie częścioweee ocena, komplikacje Po zabiegu obrzezania 1
E 7 dni po obrzezaniu, powikłania, ocena Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry