• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

emjot

Active member
Cześć,

Od dawna noszę się z zamiarem obrzezania. Chodzi o kwestie estetyczne, o nic innego. Nadal zastanawiam się który typ wybrać i skłaniam się ku high&tight. Miejsce - Poznań, u Dr Tondla. Mam też pytanie, bo na konsultacji jeszcze nie byłem. W swoim napletku mam sporo brzydkich naczyń krwionośnych, które po zsunięciu tworzą brzydki pierścień (stąd m.in. decyzja o obrzezaniu). Czy podczas zabiegu to wszystko będzie usunięte i zostanę z "gładkim" penisem?

w załączeniu foto jak to teraz wygląda.

https://imgur.com/a/ahQ2b
 
wrzuc dwie fotki podobne do tej powyzej, ale jedna z napletkiem nasunietym na zoladz, a druga z maksymalnie zsunietym, to zaznacze Ci ile mi doktor wycial, a co zostawil :)
 
u mnie doktor wycial mniej wiecej cala skore pomiedzy tymi liniami
https://imgur.com/a/D4Kv4
Mysle, ze odleglosc linii szycia od brzegu zoledzi jest nawet ciut wieksza w erekcji, ale po prostu po uwolnieniu wedzidelka skora inaczej, dalej rozchodzi sie na trzonie w czasie zabiegu, wiec mozna zostawic jej wiecej niz zaznaczylem.

edit: wiec mysle, ze te wszystkie 'brzydkie' zyly, ktore Ci wizualnie nie pasuja nie ma opcji, żeby zostaly :)
 

emjot

Active member
u mnie doktor wycial mniej wiecej cala skore pomiedzy tymi liniami
https://imgur.com/a/D4Kv4
Mysle, ze odleglosc linii szycia od brzegu zoledzi jest nawet ciut wieksza w erekcji, ale po prostu po uwolnieniu wedzidelka skora inaczej, dalej rozchodzi sie na trzonie w czasie zabiegu, wiec mozna zostawic jej wiecej niz zaznaczylem.

edit: wiec mysle, ze te wszystkie 'brzydkie' zyly, ktore Ci wizualnie nie pasuja nie ma opcji, żeby zostaly :)

Czyli wszystko pod linią, którą zaznaczyłeś będzie usunięte?

Dzięki za pomoc i wyklarowanie sytuacji :) Ty też robiłeś u Tondla?
 

Buos

Member
Szczerze mówiąc, w życiu nie zdecydowałbym się na zabieg, tylko po to żeby upiększyć penisa. On nie ma być piękny, tylko prawidłowo funkcjonować. Każdy zabieg to ryzyko, nawet jeśli będzie wykonywany przez najlepszego fachowca. No i pozbyć się tylu receptorów czuciowych. Rozumiem, że to decyzja przemyślana, więc mimo wszystko powodzenia. No i lekarz będzie zadowolony, bo zarobi.
 

znowuu

New member
Tak, względy estetyczne.

Kolego nie chcę Cię namawiać do niczego, ale jeżeli wszystko w porządku masz z sprzętem nie ma sensu dać się ciąć. Uwierz mi mogą być z tego komplikacje ja po zabiegu obrzezania miałem krwotok i trafiłem po godzinie na stół, gdzie miałem dodatkowe szwy zakładane bez znieczulenia.
Tylko, że w moim przypadku miałem krótkie wadzidełko i wąski pierścień.
Możesz zobaczyć jak to wygląda u mnie w wątku co założyłem.
 

emjot

Active member
Kolego nie chcę Cię namawiać do niczego, ale jeżeli wszystko w porządku masz z sprzętem nie ma sensu dać się ciąć. Uwierz mi mogą być z tego komplikacje ja po zabiegu obrzezania miałem krwotok i trafiłem po godzinie na stół, gdzie miałem dodatkowe szwy zakładane bez znieczulenia.
Tylko, że w moim przypadku miałem krótkie wadzidełko i wąski pierścień.
Możesz zobaczyć jak to wygląda u mnie w wątku co założyłem.

Rozumiem, powikłania możliwe są zawsze, nawet przy najmniejszej ingerencji chirurgicznej. U mnie napletek jest luźny i daje się bardzo mocno zsunąć w dół. Jednak te naczynia krwionośne widoczne po zsunięciu napletka powodują duży dyskomfort psychiczny i wyglądają nieestetycznie. Przedmówca pisał, że penis ma być funkcjonalny, a nie ładny. Ja uważam, że penis może być też ładny.

Widziałem Twój post. Nadal masz takie zgrubienie?
 

znowuu

New member
Sorry nie wiedziałem, że sprawia ci to dyskomfort psychiczny.
Według mnie przede wszystkim funkcjonalny.

Niestety penis jak widziałeś wygląda u mnie brzydko i do tego te blizny jakby wygryzione od czegoś. Prócz tego blizna zaczyna mi powoli przeszkadzać. Oponka czasami się pomniejszy czasami się powiększy, ale prawdopodobnie przez blizny nie zejdzie.
 

emjot

Active member
Faktycznie mogli to inaczej uciąć i przede wszystkim nie zostawiać takich "cząstek". Dość wysoko chyba masz obrzezanego penisa. Nie lepiej było już ściąć całość? Czy nie interesowałeś się tym/ nie dopytywałeś przed zabiegiem?
 

emjot

Active member
Właśnie widziałem zdjęcia penisów po "rękach" tego lekarza i fuszerki nie odstawił. Sprzęty wyglądają bardzo dobrze, a sama blizna jest jedynie cieniutkim paseczkiem.
 

znowuu

New member
Miałem mieć częściowe a zrobił całkowite, z tym, że jest możliwość poprawy, bo rozmawiałem ale to już z innym lekarzem. Niestety prawdopodobnie przy poprawce miałbym usunięty napletek wewnętrzny i wadzidełko czego się boję. ( ze względu na doznania )
 

emjot

Active member
Taka blizna i pocharatany pod spodem penis... ciężko chyba o doznania. Popraw, wytnij, będziesz miał gładko, bliznę daleko, a zyskasz to co przy h&t jest fajne, europeandude wie co mam na myśli.
 
z tego co ma znowu juz h&t nie bedzie, nawyzej blizna moze sie lekko zblizyc do zoledzi, czyli byc bardziej 'low', ale skoro Ci to przeszkadza, to popraw na bardziej tight, wyrownaj blizne i bedzie ok :)
 

Podobne tematy

Do góry