• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

znowuu

New member
Z tego co mam to h&t raczej niemożliwe bardziej low and tight.

Szkoda ze ja nie trafiłem do dr. Tondla ;(
 
Ostatnia edycja:

bart6

New member
Polecam ku przestrodze DOKŁADNIE zapoznać się z tym tematem: http://meskiezdrowie.pl/panowie-zeby-dla-was-nie-6196.html

Oczywiście, każdy organizm jest inny. Kolega europeandude jest najlepszym przykładem, że obrzezanie może odmienić na korzyść życie erotyczne, ale autor wyżej zamieszczonego wątku, mimo że jego obrzezanie jest podobne do europeandude, stracił właściwie całą przyjemność z seksu.

Moim zdaniem masz PERFEKCYJNEGO penisa (brzmi to trochę homoseksualnie:p). Zarówno co do działania jak i wyglądu (naprawdę jest to książkowy członek). Gwarantuje Ci, że 95% użytkowników forum chciałoby mieć takiego. Oddałbym lewą rękę za niego. Jakikolwiek styl nie wybierzesz, przy obrzezaniu tracisz:
-wędzidełko i uczucie jego naciągania (szeroko opisywany temat na forum, nie wiem czy dr Tondel zostawia wędzidło przy obrzezaniu całkowitym)
-tzw ridget band (bardzo erogenna część, przy każdym obrzezaniu usuwane)
-wystawiony na zewnątrz żołądź i napletek wewnętrzny siłą rzeczy tracą z biegiem czasu (lat) na wrażliwości
-plus rehabilitacja - u jednych przebiega szybko i gładko, u innych dłużej, ale w każdym razie musisz przygotować się na nocne wzwody, zmiany opatrunku, wstrzemięźliwość od seksu itp.

Ale żeby nie było - niczego nie odradzam, ani nie zalecam, to Twoja decyzja. Na forum znajdziesz masę użytkowników, którzy mają L&T (czyli najbardziej radykalne obrzezanie) i twierdzą, że uratowało to ich życie erotyczne. Zarówno penis obrzezany (obojętnie jakim stylem) jak i nieobrzezany będzie działać - poza skrajnymi przypadkami będziesz tryskał na koleżanki aż miło:rolleyes:

Z tym, że ja osobiście (zatwardziały stulejowiec, który obecnie ma L&T) mając członka jak Ty, w życiu nie zdecydowałbym się na jakąkolwiek interwencję chirurgiczną.

Piona
 

emjot

Active member
Jestem już po zabiegu.
Po zdjęciu opatrunku pozabiegowego pokapało trochę krwi, spryskałem małego Octoniseptem, odsączyłem gazikiem, szwy posmarowałem maścią z antybiotykiem, nałożyłem gazik jałowy i zakleiłem plastrem. Widzę, że trochę podkrwawiło i widać to na opatrunku.Długo tak będzie się sączyć? Lekarz powiedział, że główne naczynia są pozamykane, ale z tych mniejszych może coś się sączyć i wystarczy mocniej przycisnąć gazik. Ta krew długo będzie się sączyć?
 

emjot

Active member
Ale to normalne, że ta krew wręcz kapie? I to tylko z miejsca po wędzidełku.
Po zabiegu obejrzałem penisa, jeszcze na stole, wyglądał bardzo dobrze, tj. cięcie odpowiednio daleko od korony główki. Na więcej lekarz się nie zgodził, bo uznał, że trzeba trochę skóry na prąciu zostawić. Także mam kompromis między h&t a l&t. Zabieg robiłem u Dr Tomasza Tuchendlera we Wrocławiu. Przede mną był gość, który też się obrzezał, a po mnie chłopak, który szedł usuwać wędzidełko.
 

emjot

Active member
Pojechałem na konsultacje do Wrocławia, lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie, robi dużo takich zabiegów, wszystko dokładnie opowiedział i pokazał. Stąd uznałem, że nie muszę jechać do Poznania.

Zabieg dziś, tak :) o 12:00
 

mario_obrzezany

New member
To jak dzisiaj robiłeś to ma prawo krwawić bo to wszystko świeże zwłaszcza że już zmieniałeś opatrunek. Przeważnie to minimum całą dobę nie zmienia się opatrunku jeśli nie ma takiej potrzeby to wtedy wszystko trochę zaschnie.
 

emjot

Active member
Rozumiem. A jak kwestia kąpieli? Pielęgniarka mówiła by kąpać się w opatrunku, a na noc założyć świeży. Z kolei inni odradzają kąpiel w dniu zabiegu.
 

emjot

Active member
3 doby po zabiegu. Wczoraj byłem na kontroli, lekarz mówił, że wszystko ładnie się goi. Niestety zrobiła się mała oponka. Spód chyba w miarę ok. Krwi zero, bólu zero. Jedyne co, to poranne wzwody, które męczą coraz bardziej. Do tego podczas dzisiejszej zmiany opatrunku po smarowaniu maścią naprężył się na 100%, bałem się, że mi coś pęknie :p Boleć nie bolało, ale strach był. Na szczęście szybko opadł jak tylko schowałem go do majtek.
https://imgur.com/a/RK0iS
https://imgur.com/a/IFMQa
 

Podobne tematy

Do góry