A przy okazji zapytam miałeś obrzezanie ze względów medycznych czy kosmetycznych? Jaki styl obrzezania?Jestem prawie 2 tygodnie po obrzezaniu i zauważyłem że leci mi krew z jednego miejsca co robić?
Kurde z jednej strony nie masz jeszcze 3 tygodni od zabiegu a z drugiej już się tworzą ząbki. Jeśli chciałbyś sie upewnić ze rana się zagoiła to udaj się na konsultacje urologiczną do jakiegokolwiek urologa ze ZnanyLekarz którzy ma termin na jutro np i niech zobaczy i oceni czy można już zdejmować szwy. Następnie jeśli będzie twierdząca odpowiedz to max w piątek bym się tym zainteresował żeby ci się te ząbki nie zrobiły duże bo później to moze zostać.
| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
| C | Obrzezanie - 2tyg - opatrunki | Obrzezanie | 13 | |
| C | Obrzezanie - nikotyna - alkohol | Obrzezanie | 3 | |
| C | Obrzezanie 24/05/26 UK | Obrzezanie | 5 | |
| D | Obrzezanie na nfz | Stulejka | 11 | |
| B | Obrzezanie styl | Obrzezanie | 1 |