• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

Marek672

New member
Witam. Dzień 31 , nareszcie powstały blizny ,co za tym idzie mam pytanie.
Czy na etapie kiedy blizny są czerwone mogę i czy powinienem smarować je maścią contractubex? Czy narazie zostawić to jak jest?
 

nope

Well-known member
Tak jak wyżej. Wcieraj coś na blizny kolistymi ruchami do wyschnięcia. Jak po miesiacu nie bedziesz widzial progresu to przejdz na inny specyfik na blizny.
 

Marek672

New member
Czy ból blizny w jednym miejscu po kontakcie z bielizną podczas chodzenia jest normalny? Dodam że blizna w jednym miejscu jest twarda i ona sprawia ból i dyskomfort, minęły ponad dwa miesiące.
 

Marek672

New member
Wysmarowałem całą tubke contractubex efekt marny, w zwodzie nic nie boli.
Boli okolica blizny lub sama blizna pod spodem żołędzia, widać to miejsce na zdjęciu wyżej ... chodzi o ten nadmiar skóry...
 

nope

Well-known member
Z bliznami tak bywa. Moga pobolewac dosyc dlugo. Nie przejmuj sie tym akurat. Jak nie czujesz ze contractubex dziala to przejdz na cos innego np silaurum, bliznasil itd.
 

anonimowyx

New member
Byłem dziś u lekarza na wizycie kontrolnej. Spytałem, czy warto używać maści/żelu na blizny typu contractubex. Powiedział mi, że ten żel jest okej, ale przy stosowaniu zgodnie z ulotką, tj. kilka razy dziennie. Wiadomo, że pracując na etacie będzie to dość ciężkie do wykonania. Uznał, że takie stosowanie np. raz dziennie na noc będzie miało efekty podobne do wody święconej, czyli raczej żadne. A Wy jak stosowaliście, z jaką częstotliwością?
 

Marek672

New member
Byłem dziś u lekarza na wizycie kontrolnej. Spytałem, czy warto używać maści/żelu na blizny typu contractubex. Powiedział mi, że ten żel jest okej, ale przy stosowaniu zgodnie z ulotką, tj. kilka razy dziennie. Wiadomo, że pracując na etacie będzie to dość ciężkie do wykonania. Uznał, że takie stosowanie np. raz dziennie na noc będzie miało efekty podobne do wody święconej, czyli raczej żadne. A Wy jak stosowaliście, z jaką częstotliwością?
Ja stosuje 3-4 razy dziennie obecnie , zgodnie z ulotką, odczuwam mniejsze napięcie blizny , moim zdaniem efekt jest, wcześniej stosowałem jak mi się przypomniało no i nie czułem zmiany teraz wiem że częstotliwość i systematyka ma znaczenie.
 

mati12

Well-known member
Ja również parę razy dziennie przez okres paru miesięcy rano, wieczorem i w ciągu dnia w pracy normalnie idziesz do ubikacji i np po sikaniu wcierasz aż trochę wsiąknie zajmie ci to minutę chodzi o to by blizna była w miarę jak najwięcej nawliżona a w masowanie to rano i wieczorem się pobaw
 

Marek672

New member
Witam, jestem okolo 4 miesiace po obrzezaniu , mam mały problem otóż występują u mnie dwa zgrubienia podskórne zaznaczone na zdjęciu, kończą się na linii szycia , bolą szczególnie po używaniu sprzętu stają się wtedy podatne na ból... powodują dyskomfort. Podczas erekcij jak i podczas samego używania sprzętu nic nie boli,tak jakby te zgrubienia znikały i jest ok.
Czytałem że to mogą być zamknięte żyły.
Czy ktoś z państwa miał taki problem lub może wypowiedziec sie co o tym mysli?

 

nope

Well-known member
Niestety to albo tak zszyte tkanki lub te żyły o których mówisz. Nie zejdzie i już tak zostanie. Co do kwestii bólu ich i uwierania to sam szczerze nie wiem czy to przejdzie czy nie.
 

Podobne tematy

Do góry