• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie w pień

Krystiankendroj

Active member
Chcie to sobie nawet cewkę moczową zaszyjcie , albo jądra w stożek do grzyba przyszyjcie , ale nie polecajcie ludzia , wpadnie jakas nowa osoba która ma problem , obszyje się tak jak wam pasuje bo ładnie a później płacz i lament czemu nie działa jak powinien
Już wolę mieć tej skóry trochę i wyglądać nie estetycznie niż mieć kciuka zamiast huja
 
na palcach jednej ręki byś ich policzył, a to prawie 40 milionowy kraj, czyli 99% to amatorzy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
I co myslisz ze jak na zachodzie pojdziesz do pierwszego lepszego lekarza z mysla o obrzezaniu z wyborem stylu to nie masz szans trafic ze ci zrobi lipe?
 

toastt

Well-known member
Skoro ten zachód jest taki piękny w kwestii obrzezania, to czemu są ludzie, którzy narzekają na słaby efekt kosmetyczny obrzezania? Kto został okaleczony za dziecka, to zwykle w dorosłości nie narzeka na efekt, bo wszystko się jeszcze układa w związku z plastycznością młodego organizmu. W każdym państwie i w każdym zawodzie trafisz na szarlatana i na fachowca.
 

promatyk1

Member
Odnośnie tego ruskiego forum, to jest tam wiele wypowiedzi, że wrażliwość wraca do normy po maru miesiącach. Człowiek się przystosowuje do tego co ma, zakładając że nie nabawi się paranoi, że mu WSZYSTKO wycięli. Tak mi się wydaje. Ludzie też idą do tego doktorka raczej ze świadomością, że im wytną wszystko w pień :LOL:
Zauważyłem, że sporo chłopa tutaj na forum traktuje napletek wewnętrzny jako to jedyne źródło satysfakcji i jakichkolwiek wrażeń, ale ja np. znacznie więcej przyjemności czerpie z samej stymulacji żołędzi, niż z pozostałości wewnętrznego :p
Obstawiam, że jakbym go miał mniej na górnej stronie (czyli bliznę od razu pod żołędzią u góry), to niewiele by zmieniło, bo i tak ta część nie jest stymulowana w tej chwili - mam około 4mm od góry. Natomiast inna sprawa byłaby pewnie od dołu gdzie mam jakieś 1.5cm i tam rzeczywiście jest wrażliwość, bo samym masażem blizny po wędzidełku mogę skończyć :LOL:
Kwestia estetyki to też sprawa indywidualna - ja uważam, że takie wycięcie w pień wygląda bardzo estetycznie.
 

nope

Well-known member
@promatyk1 odnosnie tego napletka wewn i wedzidelka. Wlasnie sam uważam po czasie że najważniejsze w tym obrzezaniu jest to żeby zachować to miejsce "po wedzidelku" ono daje mi tez najwięcej doznań. I myśle że jakbym tam mial zwykla skóre to byłby problem. Dlatego low&tight takie normalne jak ty właśnie masz jest w porządku.
 

Podobne tematy

Do góry