• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie w Gorzowie/Zachodniopomorskim

smoku

New member
Witam.
Mam 20 lat, o problemie w sumie dowiedziałem się podczas próby sexu z swoją dziewczyną jakoś w wieku lat 18, ale podejmuję kroki dopiero teraz. Strach i ludzka głupota niestety wzięła górę, no ale lepiej późno niż wcale :). Chciałbym się dowiedzieć gdzie wykonać zabieg obrzezania w województwie Zachodniopomorskim, a najlepiej w Gorzowie (tak, Lubuskie, ale mieszkam na granicy województw :p). Brak możliwości kontaktu płciowego, tym bardziej w takim wieku bardzo doskwiera, dlatego trzeba coś z tym zrobić. Z góry dzięki za pomoc ;)

@tak przy okazji
chciałbym zapytać, bo może jestem w błędzie. Skóra schodzi mi z penisa kiedy jest w spoczynku (no, może z lekkim bólem, właściwie to staram się tego nie robić, bo ostatnio ciężko mi było nałożyć skórę spowrotem, miałem wrażenie jak by 'otwór' był za wąski, bo skóra zacisnęła się pod żołędziem) w zwodzie nie ma mowy, okropnie boli - to stulejka, czy za krótkie wędzidełko? Nie konsultowalem się jeszcze z żadnym lekarzem, stwierdziłem swoją chorobę po obserwacji/czytaniu for.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry