• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie stemplerem

Petro0000

Member
Ku*** tyle co sie wygoilo a juz to bardzo dobrze wyglada :D po miesiacu contractubexu to bym juz nawet nie bawil sie w zadne plastry i inne żele bo blizna 10/10
Jasne też tak myśle że tylko contractubex wystarczy zawisłe już się nie zmieni bo już jest idealnie ale zawsze coś pomoże
 

Petro0000

Member
Dzięki kaloryfer
A ty używałeś coś na blizny czy samo się tak wyrównało
U mnie dopiero miesiąc po zabiegu świeżo wygojony będzie jeszcze lepiej
 

xwiewiurx

Member
witam, swietna robota kolego, gratuluje efektu :) Nie chce rozpoczynac nowego watku, zastanawiam sie nad staplerem ale mam watpliwosci co do tych zszywek, do Polski przyjade na zabieg i zastanawiam sie jak to bedzie z tymi z zszywkami po powrocie do UK, czy lepiej zostac przy tradycyjnej metodzie patrzac na to przyjazd na kontrole moze byc problematyczny
 

Petro0000

Member
W razie potrzeby zawsze możesz podejść do chirurga ogólnego i ci pomoże ale myślę że sam sobie z tym poradzisz no ale z drugiej strony nie wiadomo jak to będzie po zabiegu bo to szumie ruznie bywa może się pojawić oponka albo jakiś krwiaczek w takich przypadkach najlepiej do lek prowadzącego
No ale jak 2.5tyg będzie ładnie się goiło
 

Petro0000

Member
Ja robiłem w Krakowie u Jacka Jakubowskiego innych nawet nie rozważałem szczerze bardzo ryzykownie postąpisz odradzam w końcu to najważniejsza część Mężczyzny zobacz na forum że zdążają się problemy i czasem szybka reakcja lek może załatwić sprawe
 

Petro0000

Member
Więc kolejny etap
Smarowalem contractubexem na blizny przestala swędzieć blizna wszystko super ale blizna w jednym miejscu po jednej zszywce zaczęła boleć i zaczerwienila się ogólnie cała blizna była wyczuwalna pod palcem linia cięcia minimalnie wystawała
Lek na kontroli zalecił współżycie dopiero po miesięcu od wygojenia i smarować maścia szumie 2 miesiące od zabiegu kto by tyle wytrzymal
Jednak nie posluchalem miało być delikatnie i ostrożnie ale poniosła nas fantazja po takim czasie
W moim przypadku doznania bardzo się poprawiły czas minimalnie się wydłużył większą kontrola
Blizna się prawie całkiem wygładziła już praktycznie niewyczuwalna blizna przestała boleć nie powstały żadne opuchnięcia ani podraznienie
 

nope

Well-known member
@Petro0000 chlopie blizna to proces powolny. Ona sie bedzie zmieniala jeszcze 15 razy przez niecale 2 lata. Nie panikuj ze sa zgrubienia i gdzies jest wyczuwalna czy cos... Ja dopiero zaczalem miec gladka blizne i malo wyczuwalna po jakos 6-7 miesiacach takze wiesz. Wszystko z czasem. Efekt masz dobry i wszystko sie ladnie wyrowna jeszcze po czasie. Nie rozumiem o co chodzi z ta mascia. Ja po zabiegu smarowalem 1 miesiac contractubexem a potem kleiłem jeszcze plastry przez ponad 4 miechy i jakos dalem rade to wytrzymac ale u mnie efekt byl nieco gorszy stad. Mimo iz jestes juz wygojony to się pooszczedzaj jeszcze troche i nie szalej bog wie jak skoro ci sie zrobilo zaczerwienie jeszcze jakies.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry