• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie stemplerem

Petro0000

Member
Od trzech dni przestała się sączyc krew zaczolem smarować bepanten + fajnie nawilzylo i opatrunek się nie przyklejał zszywkami pomagam delikatnie
 

Petro0000

Member
W stanie spoczynku pozostały napletek nie nachodzi na rzoladz a przy zwodzie jest napięta dosyć mocno napięta ale nie uwiera rusza się minimalnie w miejscu szwów lekkie zgrubienie ale to się wchłonie jak dla mnie jest idealnie
 

pawel 85

New member
Nieźle to wygląda też zastanawiam się nad obrzezaniem staplerem chodzę że ściągniętym napletkiem od kilku miesięcy wstawiaj zdjęcia swojego żołnierza co kilka dni jeśli efekt wizualny będzie jeszcze lepszy po całkowitym wygojeniu pomoże mi to podjąć decyzję
 

Petro0000

Member
Nieźle to wygląda też zastanawiam się nad obrzezaniem staplerem chodzę że ściągniętym napletkiem od kilku miesięcy wstawiaj zdjęcia swojego żołnierza co kilka dni jeśli efekt wizualny będzie jeszcze lepszy po całkowitym wygojeniu pomoże mi to podjąć decyzję
Miałem tak samo jak ty też się wachalem ale w końcu się zdecydowałem żałuję tylko że wcześniej tego nie zrobiłem no i wiadomo dobrego doktorka trzeba wybrać zdjęcia wstawiam co tydzień ale z dnia na dzień widzę poprawę
 

Petro0000

Member
Wczoraj wypadły mi ostatnie 4 zszywki musiałem im jednak trochę pomóc,
powrastały i te krótkie zagięcia nie chciały przejść przez skórę, więc je rozciołem na pół i wyszły bez problemu, zostały malutkie dziurki zaczekam aż zarosną całkiem zaczynam kurację maścią na blizny, lekarz zalecił maść contractubex do miesiąca od całkowitego zagojenia ran
 

nope

Well-known member
Ku*** tyle co sie wygoilo a juz to bardzo dobrze wyglada :D po miesiacu contractubexu to bym juz nawet nie bawil sie w zadne plastry i inne żele bo blizna 10/10
 

richyrich

Active member
Jest idealnie, ja idę na stapler w maju (nie mogę sobie na l4 chwilowo pozwolić bo sajgon w robocie) i chciałbym tak. Gratuluję efektu
 

Podobne tematy

Do góry